Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Augustā norisināsies bezmaksas koptreniņi kanikrosā jeb skriešanā ar suni

Augustā norisināsies bezmaksas koptreniņi kanikrosā jeb skriešanā ar suni

Aicinām 5.augustā un turpmāk katru augusta trešdienu plkst.19.00 piedalīties bezmaksas kanikross koptreniņos.

Kanikross ir sporta veids, kad sportists skrien sasaistē ar suni, kurā suns velk skrējēju. Tas ir lielisks veids kā pavadīt brīvo laiku ārā kopā ar četrkājaino draugu. Koptreniņu distances garums ir aptuveni 2,5 kilometri. Iepriekšējas priekšzināšanas kanikrosā nav nepieciešamas.

Dodoties uz koptreniņu norises vietu virzienā Cēsis - Ērgļu klintis, sākot no Lenču, Gaujaslīču un Birzes ielas krustojuma, sekojiet līdz norādēm. Neskaidrību gadījumā zvanīt trenerei.

Treniņus vadīs 2019. gada Latvijas čempionāta kanikrosā ar šķēršļiem pirmās vietas ieguvēja Iveta Lange. Sportistei ir ilgadēja un godalgotām vietām bagāta pieredze dažādās sacensībās ar suņiem.

Uz koptreniņiem ir aicināts ikviens interesents, iepriekš piesakoties, zvanot trenerei pa tālruni 29293698.

Atceries, ka līdz jāņem dzirdināšanas trauks un ūdens četrkājainajam draugam, kā arī jāizvēlas piemērots apģērbs un apavi skriešanai. Nepieciešamības gadījumā sasaisteis inventāru varam nodrošināt. Inventāra skaits ir ierobežotā daudzumā.

Ņemot vērā Covid-19 ierobežojumus, lūgums dalībniekiem ievērot distanci.

Koptreniņus organizē biedrība “KARRO”, kuras mērķis ir attīstīt aktīvas atpūtas iespējas gan suņiem, gan cilvēkiem. Sekojiet līdz biedrības aktivitātēm šeit.

 

Datums: 2020. gada 4. augusts