Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Izsludināts grantu konkurss "Dari Cēsīm"

Izsludināts grantu konkurss "Dari Cēsīm"

No 10.septembra līdz 10.oktobrim Cēsu novada uzņēmēji aicināti iesniegt pieteikumus grantu konkursa “Dari Cēsīm” 2020.gada 2.kārtai, ko organizē Cēsu novada pašvaldība. Viena projekta īstenošanai maksimāli var saņemt grantu EUR 3000 apmērā. Konkursa mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Cēsu novadā, atbalstot jaunu uzņēmumu veidošanu un esošo uzņēmumu jaunu produktu un pakalpojumu attīstību.

Konkursā var pieteikties:
* fiziska persona - iedzīvotājs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un apņemas dibināt un reģistrēt uzņēmumu LR Uzņēmuma reģistrā ar juridisko adresi Cēsu novada administratīvajā teritorijā;
* juridiska persona - LR Uzņēmumu reģistrā reģistrēts komersants, kura darbinieku skaitrs nepārsniedz 10, apgrozījums nepārsniedz EUR 500 000, un juridiskā un faktiskā uzņēmuma adrese ir reģistrēta Cēsu novada administratīvajā teritorijā.

Pieteikumus var iesniegt:
Klātienē - Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs.
Elektroniski, info@skola6.lv.

Ceturtdien, 17.septembrī, plkst.16.00 notiks informatīvs seminārs par “Dari Cēsīm” grantu programmu - klātienē Koprades mājā Skola6 un attālināti facebook tiešraidē. Pieteikšanās semināram, aizpildot anketu ŠEIT.

Grantu konkursu koordinē Koprades māja Skola6.
Vairāk informācijas: Dita Trapenciere, e-pasts dita@skola6.lv

 
Datums: 2020. gada 10. septembris