Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu klīnikas fizioterapeite Māra Krūze saņem "Gada funkcionālā speciālista" balvu

Cēsu klīnikas fizioterapeite Māra Krūze saņem "Gada funkcionālā speciālista" balvu

Vakar, 21.martā, kino teātrī “Splandid Palace” Rīgā notika Latvijas Ārstu biedrības rīkots svinīgs pasākums, kura ietvaros tika pasniegtas “Gada balvas medicīnā 2023”. No sirds sveicam un lepojamies ar fizioterapeiti Māru Krūzi par iegūto “Gada funkcionālā speciālista” titulu, kuplinot Cēsu klīnikas Gada speciālistu pulku.

Māra Krūze ir zinātkāra, uzņēmīga un mērķtiecīga. Gatava nemitīgi mācīties, pilnveidoties un pielietot jaunās zināšanas praksē, lai pacientam sniegtu vislabākās atveseļošanās iespējas. Māra iedziļinās katrā situācijā, dalās savās zināšanās, vada lekcijas bērnu vecākiem, dodas uz skolām tikties ar skolēniem, lai popularizētu fizioterapeita profesiju un iedvesmotu veselīgākam dzīvesveidam. Māra vienlīdz labi strādā ar zīdaiņiem un bērniem, tajā skaitā bērniem ar īpašām vajadzībām, insulta pacientiem un senioriem – visu vecuma grupu cilvēkiem ar dažādām saslimšanām. Fizioterapeite ieliek savā darbā sirdi un tic katra cilvēka fizisko spēju milzīgajam potenciālam.

Saņemot apbalvojumu, fizioterapeite Māra pateicās Latvijas Ārstu biedrībai par iespēju būt pasākumā un saņemt balvu, kā arī savai darbavietai un pacientiem par augsto novērtējumu: “Es vēlos savu balvu dalīt ar pacientiem. Viņiem piemīt milzu drosme, atkārtojot fizioterapeita parādītos vingrinājumus, un viņi ir neatlaidīgi terapeitisko mērķu sasniegšanā. No saviem pacientiem varu mācīties. Tāpat vēlos dalīt balvu ar darbavietu, pateicoties par drošu un atbalstošu vidi. Un milzīgs paldies manai ģimenei: vecākiem, brālim, māsai ar ģimenēm un manam mīļam vīram ar meitām, jo tieši viņi palīdz atjaunot manas funkcionālās spējas grūtajos brīžos.”

Jāpiebilst, ka 2023.gada nogalē kolēģu iekšējā balsojumā rehabilitācijas nodaļa, kurā strādā ap 20 speciālisti, saņēma Gada labākā kolektīva balvu.

Gada balva medicīnā ir ikgadējs sabiedrības balsojums, kuru kopš 2008. gada rīko Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Veselības ministriju, Latvijas Jauno ārstu asociāciju un Latvijas Māsu asociāciju, kā arī Latvijas Universitāti un Rīgas Stradiņa universitāti, lai godinātu Latvijas labākos mediķus. Ar katru gadu šī balva kļuvusi nozīmīgāka, un pašlaik tā ir veselības aprūpes nozares gada nozīmīgākais pasākums. Šogad pasākumā balvas tika pasniegtas 15 nominācijās, kā arī bija vairākas speciālbalvas.

Pagājušajā gadā balvu kā “Gada slimnīca” ieguva Cēsu klīnika, bet gada ārsta speciālista titulu saņēma klīnikas otolaringologs Dins Sumerags. Iepriekšējos gados apbalvojumu saņēmuši mūsu Cēsu klīnikas speciālisti: NMP un uzņemšanas nodaļas māsa Inga Medne “Gada māsas” titulu un vecmāte Iveta Reķe – “Gada vecmātes” titulu.
“Gada balvas medicīnā” statuetes “Dzīvības asns” autors ir metālmākslinieks Armands Jēkabsons.

Datums: 2024. gada 22. marts