Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsīs atcelti Lieldienu un paplašinātie tirgi; tirgotājiem papildu prasības PAPILDINĀTS

Cēsīs atcelti Lieldienu un paplašinātie tirgi; tirgotājiem papildu prasības PAPILDINĀTS

Lai nodrošinātu valsts ārkārtas situācijā noteiktās prasības un Ekonomikas ministrijas uzliktos noteikumus sociālās distancēšanās nodrošināšanai tirdzniecības vietās, Cēsu tirgus ieviesīs virkni ierobežojumu.

Lai lieki nepalielinātu tirgū esošo cilvēku skaitu, Cēsu tirgus atcēlis 21.martā paredzēto paplašināto tirgu. Vienlaikus atcelts arī 11.aprīlī paredzētais Lieldienu tirgus.

Tāpat, lai nodrošinātu lielāku attālumu starp klientiem un pašiem tirgotājiem, tirgotāji tiks izvietoti ar lielāku atstatumu un retāk. Savukārt pašiem tirgotājiem būs jārūpējas un jānodrošina, ka pie viņu tirdzniecības vietām nenotiek drūzmēšanās.

Pie tirdzniecības vietām - ārā un paviljonā - vienlaikus pieļaujams tikai viens pircējs. Tirdzniecības zālēs - pārtikas un rūpniecības preču - ne vairāk par 20 cilvēkiem vienlaicīgi. Tirdzniecības vietas gan zālē, gan ārā izretinātas, nodrošinot vismaz divu metru atstarpi.

Uz visiem tirgotājiem arī attiecināmas stingrākas higiēnas un dezinficēšanas prasības, par kurām tie informēti individuāli. Svarīgākā informācija un prasības izvietotas arī uz visām tirgus paviljona durvīm.

Noteikumu ievērošanu kontrolē gan pārdevēji, gan tirgus administrācija.

Papildus informācija par ierobežojumiem Cēsu novadā saistībā ar ārkārtas situāciju valstī atrodama ŠEIT.

Datums: 2020. gada 18. marts