Aicina darbā mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāju Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūrā

Pašvaldības aģentūra “Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra” aicina darbā uz pilnu slodzi mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāju (darbs uz nenoteiktu laiku).

Aicinām darbā mērķtiecīgu un atbildīgu mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāju, kurš vai kura spēj veiksmīgi vadīt komandu un dot  ieguldījumu tūrisma nozares attīstībā Cēsu novadā.

Galvenie amata pienākumi:
nodrošināt Cēsu novada tūrisma attīstības un mārketinga stratēģiju izstrādi, aktualizēšanu un realizāciju;
sagatavot komunikācijas un mārketinga aktivitāšu gada un mēneša plānus, koordinēt to izpildi;
plānot, vadīt un koordinēt nodaļas darbu, nosakot nodaļas darbības prioritātes, atbilstoši aģentūras stratēģijai, tūrisma attīstības un mārketinga stratēģijai;
plānot nodaļas budžetu un uzraudzīt tā izpildi;
piedalīties jaunu tūrisma produktu, pasākumu un programmu izstrādē un realizācijā;
veicināt un virzīt Cēsu novada tūrisma zīmola atpazīstamību;
veicināt sadarbību un komunikāciju ar tūrisma nozares uzņēmējiem;
nodrošināt informācijas pieejamību par tūrisma iespējām Cēsu novadā;
uzraudzīt informācijas sniegšanas un piedāvāto pakalpojumu kvalitāti;
uzraudzīt nodaļas administrēto mājas lapu, aplikāciju un sociālo tīklu saturu un administrēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā veikt to papildināšanu ar aktuālo informāciju.

Pretendentiem izvirzītās prasības:
augstākā izglītība (vēlams tūrisma menedžmenta vai biznesa vadības jomā);
vismaz trīs gadu darba pieredze vadošā amatā;
rezultatīva darba pieredze mārketinga projektu un kampaņu vadīšanā;
pieredze mārketinga un reklāmas aktivitāšu rezultātu analīzē;
izpratne par budžeta plānošanu un izpildes kontroli;
normatīvo aktu pārzināšana amata kompetencē esošo jautājumu jomā;
ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas, citas svešvalodas tiks uzskatītas par priekšrocību;
B kategorijas autovadītāja apliecība;
labas prasmes izmantot informācijas un prezentāciju tehnoloģijas;
zināšanas par valsts pārvaldes un pašvaldības darbu.

Personiskās īpašības:
orientācija uz attīstību un rezultātu sasniegšanu;
analītiskā domāšana;
konceptuāla, analītiska un stratēģiska domāšana;
spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
problēmsituāciju risināšanas prasme;
līderības un organizatora prasme;
spēja strādāt patstāvīgi, noteikt gan savas, gan arī savas komandas prioritātes;
labas prezentācijas, argumentēšanas un pārliecināšanas prasmes.

Piedāvājam:
interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu;
atalgojumu 1600 EUR mēnesī (bruto) un sociālās garantijas;
veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvos noteiktajam;
individuālās izaugsmes un attīstības iespējas;
atsaucīgus, profesionālus un azartiskus kolēģus.

CV, pieteikuma vēstuli  iesniegt personīgi (pašvaldības aģentūras “Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra” administrācijā, Baznīcas laukums 1, Cēsis) vai elektroniski, sūtot uz e-pastu turisms@cesunovads.lv ar norādi “Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītājs” līdz 2022. gada 21.novembrim.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pārzinis personas datu apstrādei pašvaldības aģentūra “Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra”, Baznīcas laukums 1, Cēsis, LV-4101, tālrunis 64121772, elektroniskā pasta adrese: turisms@cesis.lv. Personas datu apstrādes nolūks – darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai. Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.cesis.lv sadaļā "privātuma politika".
Datums: 2022. gada 10. novembris