Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Gaidāmas izmaiņas Cēsu vecpilsētas atkritumu konteineru lietošanas kārtībā

Gaidāmas izmaiņas Cēsu vecpilsētas atkritumu konteineru lietošanas kārtībā

SIA “ZAAO” (ZAAO) uzsāk sagatavošanās procesu, lai Cēsu vecpilsētas atkritumu konteinerus aprīkotu ar slēgšanas mehānismiem, nodrošinot, ka konteinerus lieto tikai tie iedzīvotāji un uzņēmēji, kuriem šie konteineri ir uzstādīti. Mērķis ir pārtraukt praksi, kad atkritumi vecpilsētas konteineros tiek pievesti un ievietoti no citām pilsētas teritorijām. Cēsu novada pašvaldības policija kontrolēs, lai atkritumu maisi netiek novietoti pie konteineriem.

No 25.maija konteineri, kas atrodas Pils ielā1, Lenču ielā 7, Vaļņu/Kases ielas stūrī, Lielā Kalēju ielā 5, Šaurā ielā pie Lielās Katrīnas ielas, kā arī Rīgas ielā 7, tiks aprīkoti ar slēgšanas mehānismiem un katrai mājsaimniecībai un uzņēmumam, ar sava nama īpašnieka/apsaimniekotāja starpniecību tiks izsniegtas elektroniskās atslēgas konteineru atvēršanai. Katrai mājsaimniecībai (dzīvoklim) un katram birojam, iestādei, uzņēmumam bez maksas būs pieejamas divas elektroniskās atslēgas, ar kurām varēs atvērt jebkuru no Cēsu vecpilsētas publiskajiem konteineriem. Par samaksu iespējams saņemt arī papildus atslēgas.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar sava Cēsu vecpilsētā atrodošā nama īpašnieku/apsaimniekotāju vai ZAAO, rakstot uz e-pastu zaao@zaao.lv vai zvanot pa tālruņiem 64281250 / 26515556 (Zvanu centrālē taustiņš 4).

Datums: 2022. gada 25. aprīlis