Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu vecpilsētas atkritumu konteineri tagad slēdzami

Cēsu vecpilsētas atkritumu konteineri tagad slēdzami

SIA “ZAAO” (ZAAO) ir aprīkojis Cēsu vecpilsētas atkritumu konteinerus ar slēgšanas mehānismiem, nodrošinot, ka konteinerus lieto tikai tie iedzīvotāji un uzņēmēji, kuriem šie konteineri ir uzstādīti un, kuri ir noslēguši līgumus par atkritumu apsaimniekošanu vecpilsētā.

No 25.maija, lai izmestu atkritumus konteineros Pils ielā 1, Lenču ielā 7, Vaļņu/Kases ielas stūrī, Lielā Kalēju ielā 5, Šaurā ielā pie Lielās Katrīnas ielas, kā arī Rīgas ielā 7, jālieto katrai vecpilsētas mājsaimniecībai (dzīvoklim), birojam, iestādei, uzņēmumam bez maksas izsniegtā atslēga. Ar vienu atslēgu var atvērt jebkuru no Cēsu vecpilsētas konteineriem.

Jaunā sistēma ieviesta, lai pārtrauktu praksi, kad atkritumi vecpilsētas konteineros tiek pievesti un ievietoti no citām pilsētas teritorijām. Cēsu novada pašvaldības policija kontrolēs, lai atkritumu maisi netiek novietoti pie konteineriem.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar sava Cēsu vecpilsētā esošā nama īpašnieku/apsaimniekotāju vai ZAAO, rakstot uz e-pastu zaao@zaao.lv vai zvanot pa tālruņiem 64281250 / 26515556 (Zvanu centrālē taustiņš 4).

Datums: 2022. gada 25. maijs