Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aizraujošā Dabas diena URDĀ "BIO loģiski!" – Piedzīvojums visai ģimenei!

Aizraujošā Dabas diena URDĀ "BIO loģiski!" – Piedzīvojums visai ģimenei!

Piektdien, 23.martā, plkst.10.00 gatavojies neaizmirstamai dienai SIA “ZAAO” Dabas un tehnoloģiju parkā URDA! Pievienojies mums kopā ar ģimeni vai draugiem un izbaudi dienu ar izglītojošām un aizraujošām aktivitātēm.

Bioloģisko atkritumu ceļš un jauno tehnoloģiju izpēte:

  • Iepazīsties ar bioloģisko atkritumu pasauli un atklāj, kā mēs varam palīdzēt mūsu planētai, pārstrādājot un izmantojot šos resursus atbildīgi.
  • Dodies ekskursijā uz mūsu jauno bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes rūpnīcu “Daibe”, lai redzētu, kā notiek atkritumu pārstrāde praksē.

Veselīgi našķi un dabīgās krāsas:

  • Veselīgo našķu meistarklase. Pievienojies Dainai Eglītei-Antonai no “Labas saknes” un pagatavo veselīgus našķus. Iemācies, kā izmantot produktus tā, lai neradītu atkritumus.
  • Sagatavojies Lieldienām, krāsojot olas ar dabīgajām krāsām, un iemācies, kā radīt krāsainus brīnumus, izmantojot tikai dabas piedāvātos materiālus.

Inovatīvas spēles un dabas izzināšana:

  • Izmēģini savas inženierprāta spējas, spēlējot LEGO spēli, lai uzzinātu, kā uzlabot ražošanas procesus.
  • Piedzīvo 2 km garo meža taku caur purviem, pļavām un jaunaudzēm, spēlējot orientēšanās spēli, kas tapusi “GREEN PRO” projekta norises laikā.
  • Aicinām uz kopīgu, videi draudzīgu pikniku! Pasākuma dalībnieki našķus sarūpē paši.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tādēļ neaizmirsti pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 25459399 vai URDAS tīmekļa vietnē līdz 20.martam.

Pasākumā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti SIA “ZAAO” un URDA tīmekļa vietnēs, kā arī sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Datums: 2024. gada 13. februāris