Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Vidzemes reģiona vakanču gadatirgus

Vidzemes reģiona vakanču gadatirgus
Ceturtdien, 11.maijā, plkst.10.00 Vidzemes koncertzāles "Cēsis" vestibilā notiks Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vidzemes reģiona Vakanču gadatirgus.
Vēlamies Jūs uzaicināt piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotajā Vidzemes reģiona Vakanču gadatirgū šī gada 11.maijā Cēsīs:

Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba devējam prezentēt savu uzņēmumu, veicinot tā atpazīstamību darba tirgū, un atrast piemērotus darbiniekus.

Šajā gadatirgū ar NVA un darba devēju starpniecību darba meklētājiem tiks piedāvātas uz pasākuma norises brīdi aktuālās vakances. Vienlaikus, gadatirgus apmeklētāji varēs rast atbildes uz daudziem ar darbu un profesionālo izaugsmi saistītiem jautājumiem.

Pasākuma laikā Cēsīs būs iespēja ne tikai klātienē informēt par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām uzņēmumā, bet arī veikt pirmās darba intervijas ar sev piemērotākajiem kandidātiem.

Dalība vakanču gadatirgū gan darba devējiem, gan ikvienam apmeklētājam ir bez maksas.

Pieteikuma veidlapa šeit.

Lai izmantotu šo iespēju aicinām pieteikt dalību līdz šī gada 3.maijam (telefoniski T.64127773, e-pastā iveta.purmale@nva.gov.lv vai personīgi NVA Cēsu filiālē Pļavas ielā 3A) aizpildot vēstules pielikumā pievienoto pieteikuma formu.

Jums tiks piedāvāts stends, kur var izvietot informāciju, ilustratīvos un citus materiālus, kā arī ja nepieciešams, nodrošināsim ar reprezentatīvo Roll-up reklāmas baneri.

Mēs augstu vērtējam līdzšinējo sadarbību un esam atvērti jaunām sadarbības iespējām. Būsim gandarīti, ja radīsiet iespēju piedalīties vakanču gadatirgū Cēsīs.

Vairāk informācijas šeit.
Datums: 2017. gada 9. maijs