Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Valmieras biznesa inkubators

Valmieras biznesa inkubators
Valmierā, Purva ielā 12A kopš 2017.g.sākuma darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubators – viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos.
Valmierā, Purva ielā 12A kopš 2017.g. sākuma ir atklāts un darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubators – viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos.

Biznesa inkubatorā esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā arī citiem interesentiem ir iespēja konsultēties par biznesa uzsākšanas jautājumiem, uzzināt par iespējamā atbalsta saņemšanu biznesa uzsākšanai.

Latvijas nākotne ir eksportspējīga uzņēmējdarbība, kas spēj nodrošināt iedzīvotājiem nepieciešamās darbavietas visā valstī, stabilu labklājību un drošību par nākotni. Lai šī nākotne pienāktu iespējami drīzāk, nenovērtējami svarīga ir palīdzība ne tikai jaunas uzņēmējdarbības sākšanai, bet arī jau esošās attīstīšana. LIAA biznesa inkubatora mērķis ir nodrošināt visplašākās iespējas gan attīstīt savu ideju, gan iegūt vērtīgas praktiskas konsultācijas.

Lai veicinātu jauno komersantu attīstību, LIAA ir izveidojis 15 biznesa inkubatorus - LIAA reģionālās filiāles visā Latvijā: nacionālas nozīmes centros – Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Valmierā, Rēzeknē un Daugavpilī; reģionālas nozīmes centros – Kuldīgā, Talsos, Bauskā, Siguldā, Ogrē un Madonā.

Inkubatorā uzņēmumi var saņemt nepieciešamo atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai. Visiem pakalpojumiem tiks piemērots 50% līdzfinansējums, proti, uzņēmumam no pakalpojuma kopējās vērtības vajadzēs segt tikai 50%, un inkubators attiecīgi segs otru pakalpojuma vērtības daļu.

Inkubatoros ir pieejama arī tā sauktā pirmsinkubācija, kuras ietvaros uzņēmēji var testēt savas biznesa idejas un saņemt bezmaksas konsultācijas.

Informācija par pieteikšanās kārtību inkubatorā un cita informācija pieejama LIAA mājas lapā.

Valmieras biznesa inkubators
Purva iela 12A, Valmiera, LV-4201, Latvija
Tālrunis: 62401098
Darba laiks: darba dienās 8.30–17.00

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.
Datums: 2017. gada 13. februāris