Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Praktiskā darbnīca Cēsīs "Dizaina domāšana biznesam"

Praktiskā darbnīca Cēsīs "Dizaina domāšana biznesam"

Otrdien, 25.februārī, no plkst.10.00 līdz plkst.12.00 Design Elevator birojā, Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs norisināsies praktiskā darbnīca uzņēmējiem - "Dizaina domāšana biznesam".

Pasākuma mērķis:
Dot iespēju dalībniekiem uzzināt, kas ir dizaina domāšana un kā to pielietot uzņēmējdarbībā.
Mērķauditorija: Uzņēmēji, topošie uzņēmēji, kā arī tie, kas vēlas attīstīt savas produktu vai pakalpojumu idejas.
Kas gaidāms:
Praktiska darbnīca, kuras laikā dalībnieki, izmantojot dizaina domāšanas metodes, strādās pie jaunu produktu attīstības.
Darbnīcas laikā būs iespēja uzzināt, kā dizaina domāšana veicina inovācijas, procesu efektivitāti un padziļinātu izpratni par lietotāju vajadzībām.

Darbnīcu vada:

Čārlzs Bušmanis dizaina studijas Design Elevator viens no dibinātājiem, industriālā dizaina pārstāvis un dizaina konsultants ar pieredzi inovāciju radīšanā, dizaina izglītībā un darbā ar start-up uzņēmumiem, kā arī Latvijas Dizaina gada balvas stratēģiskais partneris. Čārlzs ir studējis Eindhovenas Dizaina akadēmijā Nīderlandē, kā arī Šveices augstskolās – Tehnoloģiju institūtā Cīrihē (ETH Zürich) un Lozannas Mākslas un dizaina augstskolā (ECAL), kā arī līdzdarbojies projektos Eiropas kodolpētījumu organizācijā CERN.

Elīna Bušmane ir dizainere, dizaina uzņēmuma Design Elevator līdzdibinātāja. Elīnai ir starptautiska izglītība dizainā un radošajā ilgtspējā, kā arī vairāk nekā 10 gadu pieredze produktu izstrādē un attīstībā, strādājot ar uzņēmumiem un organizācijām, lai tie sasniegtu izcilību.

Dalības maksa: LTRK biedriem dalība bez maksas, pārējiem 10,00 + PVN. 

Rīko: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un uzņēmums "Design Elevator".

Datums: 2020. gada 3. februāris