Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Piesakies biznesa atbalsta programmai!

Piesakies biznesa atbalsta programmai!

Līdz 24.maijam aicinām esošās un topošās sievietes-uzņēmējas pieteikties biznesa atbalsta programmai "Empowering Women in Agrifood" (EWA), kas ir Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienas "EIT Food" iniciatīva, kuras mērķis ir iedvesmot sievietes apzināties savu ideju, uzņēmējdarbības spēju un iespēju potenciālu lauksaimniecības un pārtikas nozarē. 

Izvērtējot visus iesniegtos pieteikumus, no Latvijas starptautiskajā programmā tiks uzņemtas desmit uzņēmējas. Nekavējies un piesakies dalībai programmā ŠEIT.

Piedaloties programmā, jaunajām uzņēmējām būs iespēja iesaistīties ne tikai apmācībās, bet arī attīstīt savas biznesa idejas profesionālu mentoru uzraudzībā, vienlaikus cīnoties par galveno naudas balvu 10 000 EUR apmērā, lai ar šiem līdzekļiem turpinātu savas biznesa idejas attīstību.

Starptautiski programma tiek īstenota jau piekto reizi, taču Latvijā tā norisināsies otro reizi. Šogad programmas norisi Latvijā koordinē RTU Zinātnes un inovāciju centrs. Uzzini vairāk par programmu ŠEIT.

Datums: 2024. gada 29. aprīlis