Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Maijā notiks Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013

Maijā notiks Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013
Valmieras Kultūras centrā, š.ģ. 17. un 18. maijā, norisinās ikgadējā izstāde – gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013”. Izstāde nemainīgi apvieno dažādu nozaru uzņēmumus un iestādes, kā arī attīstās kā starptautiska izstāde.
Valmieras Kultūras centrā, š.ģ. 17. un 18. maijā, norisinās ikgadējā izstāde – gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013”. Izstāde nemainīgi apvieno dažādu nozaru uzņēmumus un iestādes, kā arī attīstās kā starptautiska izstāde.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), sadarbojoties ar Valmieras pašvaldību, ikgadēji organizē plaši atpazīstamo izstādi, kas sniegs iespēju uzņēmumiem palielināt savu konkurētspēju, prezentējot jaunus produktus un pakalpojumus, kā arī sniegs iespēju reģiona iedzīvotājiem uzzināt par sev noderīgiem pakalpojumiem, produktiem un izmantot uzņēmumu īpašos „Vidzemes Uzņēmēju dienu 2013” piedāvājumus.

Balstoties uz iepriekš veidoto sadarbību ar ārvalstu partneriem, LTRK Valmieras nodaļai ir izdevies izstādei piešķirt starptautisku nozīmi. Šogad izstādi apmeklēs pārstāvji no Krievijas, Baltkrievijas, uzņēmumi no Igaunijas.
Izstādes organizatori sāk pieņemt arī dalībnieku pieteikumus izstādē, ar mērķi nodrošināt uzņēmumiem iespēju laicīgi domāt par izstādes stenda noformējumu, īpašajiem piedāvājumiem apmeklētājiem un potenciālajiem klientiem. Šogad piedāvājam arī īpašu akciju. Visi uzņēmumi, kas būs pieteikuši savu dalību un veikuši apmaksu līdz 8.martam, saņems 10% atlaidi izstādes dalības maksai.

Ikgadēji, izstādē piedalīsies dažādu nozaru pārstāvji. Īpaši aicinām piedalīties izstādē uzņēmumus, kuriem 2013. gads ir jubilejas gads! Šiem uzņēmumiem ir paredzēti īpaši labas vietas izstādes stendu apbūvē. Uzsvars arī būs uz pārtikas uzņēmumiem, izglītības iestādēm, pakalpojumiem, ražošanu, būvniecību, tūrismu, kosmētikas ražotājiem. Kā jau ierasts, noteikta izstādes teritorija tiek atvēlēta arī amatnieku gadatirgum, kas izstādes apmeklētājiem piedāvā lietderīgus izstrādājumus un ar Latvijas garšu veidotus mājražojumus.

Izstāde – gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013” tiek organizēta ar mērķi veicināt Vidzemes reģiona uzņēmumu un to produktu atpazīstamību, kā arī dotu iespēju pašmāju ražotājiem, pakalpojumu sniedzējiem un amatniekiem iegūt jaunus sadarbības partnerus, klientus, palielināt savu konkurētspēju un iepazīties ar jaunākajām aktualitātēm nozarē.

Dalību izstādē var pieteikt LTRK Valmieras nodaļā līdz 26.04.2013. Vietu skaits ierobežots!
Aicinām piedalīties ikvienu uzņēmumu!

Pieteikumus nogādāt: Stacijas ielā 26, Valmierā, LV-4201,
Tel. 642 35320, Fakss: 642 81214
E-pasts: valmiera@chamber.lv
www.vidzemesizstade.lv Twitter: izstade2013

Informāciju sagatavoja:
LTRK Valmieras nodaļas vadītājs
Juris Sleņģis
Datums: 2013. gada 27. marts