Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Iepazīsties ar radošā kvartāla "Rainis" iemītniekiem!

Iepazīsties ar radošā kvartāla "Rainis" iemītniekiem!

Jau ziņots, ka šī gada sākumā notika pirmās radošā kvartāla “Rainis” ēkas atklāšana Raiņa ielā 25, Cēsīs, kā arī nomas tiesību izsole, kurā iespēju īstenot savu uzņēmējdarbību ieguvuši dažādu nozaru pārstāvji. Jaunajās telpās pārstāvēta arhitektūra, mežsaimniecība, grāmatu izdevniecība, izglītība, kā arī pārtikas rūpniecība. Aicinām interesentus iepazīties ar to, ko paši radošā kvartāla “Rainis” iemītnieki stāsta par sevi!

Turklāt, ja pēc iepazīšanās esi guvis interesi kļūt par vienu no Raiņa kvartāla telpu nomniekiem, aicinām sazināties ar Koprades centru un radošo industriju attīstības vadītāju, Aneti Rudmiezi (tel. 26411127, e-pasts: anete.rudmieze@cesunovads.lv), lai iegūtu plašāku informāciju. Šobrīd “Rainī” nomai pieejamas trīs telpas.

SIA Mazā Brīnumzeme

Mazās Brīnumzemes tehnoloģiju un izglītības centrs priecājas atkal vērt durvis Cēsīs. Uzņēmums un komanda jau 10 gadus modina skolēnu un jauniešu interesi par tehnoloģijām, palīdz stiprināt STEM prasmes un augt jauniem inženierzinātņu talantiem. Piedāvājam daudzveidīgas, aizraujošas un mācību programmu papildinošas nodarbības lodēšanā, elektronikā, pneimatikā, mehatronikā, 3D drukas apguvē un modelismā. Nodrošinām digitālās vides saskarsmes un drošības prasmju apmācības, lai jaunā paaudze laiku viedierīcēs izmantotu mērķtiecīgi un vērtīgi. Izglītības centrs aicina ciemos skolēnu grupas, dodas ciemos uz skolām, piedalās dažādos pasākumos, piedāvā pulciņus, un skolotāju apmācības, kā arī nodrošina 3D printerus un lāzergriešanas iekārtas tehnoloģiju nodarbībām. Mazās Brīnumzemes centra kodolu veido Edmunds un Kristīna Sprūdži.

SIA “Trīs arhitektūra

SIA "Trīs arhitektūra" ir jaunu arhitektu komanda, kas veiksmīgi darbojas ārpus Rīgas – Cēsīs un Ogrē. Kopš 2018.gada radām ēkas, kur vienkāršība, funkcionalitāte un rūpīgums pret ikkatru detaļu ir sākuma uzstādījums jebkuram projektam. Projektējot mājas vai interjerus, atjaunojot esošo vai veidojot no jauna, mēs ieklausāmies un radām arhitektūru, kas kalpo tās lietotājam. Šobrīd savu darbību arvien ciešāk saistām ar rūpnieciski ražotu māju projektiem un redzam šīs tēmas aktualitāti arī nākotnē. Cēsu birojā esam ciešā sadarbībā ar SIA "Interjera birojs NOR", kas rada gan privātos, gan publiskos interjerus. Mūsu projektus vieno ģeogrāfiska neatkarība un daudzveidība – tie tiek realizēti Cēsīs un plašā reģionā.

SIA “Sava grāmata”

“Sava grāmata” ir izdevniecība, kas ikvienam gribētājam palīdz realizēt sapni par savas grāmatas izdošanu. Izdodam ļoti dažādas grāmatas – dzeju, romānus, stāstus, atmiņu pierakstus, pavārgrāmatas; daudz autoru izvēlas izdot savas dzimtas vēsturi. Strādājam gan ar mazām tirāžām (gadījumos, kad autors vēlas eksemplārus tikai sev tuvākajiem cilvēkiem), gan ar lielām (gadījumos, kad autors vēlas savas grāmatas pārdot grāmatnīcās). Piedāvājam arī e-grāmatu un audio grāmatu izveidi.

Mūsu darbā cenšamies apvienot klasiskos grāmatu izdošanas procesus (teksta korektūra, maketa un vāka dizaina izstrāde u.c.) ar mūsdienu drukas tehnoloģijām un to piedāvāto plašo pēcapstrādes iespēju klāstu. Liela daļa mūsu autoru grāmatu izdot pirmo reizi, tāpēc cenšamies skaidrot visu un par visu. Piedāvājam, pamācām un vienlaikus arī iesaistām un ceram, ka autors jūt līdzdarbošanās prieku! Zinošs un radošs kolektīvs ir tas, kas mums ļauj izdot vairāk nekā 50 jaunus autoru darbus un ierindoties starp TOP10 lielākajām izdevniecībām Latvijā (pēc izdoto grāmatu skaita).

SIA “Spectrome”

Esam "Sēņu laboratorija Spora", kas nodarbojas ar funkcionālo sēņu produktu ražošanu, un savu darbību uzsākām tikai pirms gada. Pievienojāmies Raiņa kvartāla saimei, lai šeit veidotu atvērtu telpu, kur drīzumā interesenti varēs gan iepazīties ar to, kā šīs sēnes aug un izskatās, gan arī redzēt un piedalīties procesos mūsu laboratorijā. Ceram šeit radīt jaunus, inovatīvus produktus paši, kā arī aktīvi sadarboties to radīšanā arī ar citiem Raiņa iemītniekiem.

SIA “Sodra Forest Latvia”

No sēklas līdz klientam. Södra ir lielākais privāto mežu īpašnieks Baltijas tirgū ar vairāk nekā 150 000 hektāru īpašumiem gan Latvijā, gan Igaunijā. Latvijas uzņēmums SIA “Sodra Forest Latvia” specializējas mežsaimniecībā, mežizstrādē un koksnes eksportā. Södra Latvijā šobrīd piedzīvo pārmaiņas un ar prieku iekārto savu Vidzemes reģiona filiāli “Raiņa Kvartālā”.

Datums: 2024. gada 25. aprīlis