Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Bezmaksas seminārs par Biznesa modelēšanu

Bezmaksas seminārs par Biznesa modelēšanu
Š.g. 21.janvārī plkst. 10.30 Cēsu Jaunajā pilī tiek organizētas apmācības biznesa modelēšanā.
Cēsu novada pašvaldība aicina uzņēmējus un to atbildīgos pārstāvjus 2014.gada 21.janvārī plkst. 10.30. apmeklēt padziļinātu apmācību semināru „Biznesa modelēšana”.

Šīs apmācības seminārs ir domāts uzņēmuma vadītājiem un īpašniekiem, lai apgūtu biznesa modelēšanas priekšrocības, kas palīdz izvērtēt iespējamos biznesa riskus, kā arī novērtēt biznesa paplašināšanas iespējas nākotnē. Kursu vada Kārlis Apkalns un Dāvids Štēbelis, viņu kopējā pieredze ir vairāk kā 30 gadu konsultāciju nozarē, strādājot ar tādām kompānijām kā IBM, Scania, P&G, Kraft Foods, Spilva, Credit24 un daudziem citiem Latvijas un starptautiskiem uzņēmumiem.

Kam vajadzētu apmeklēt semināru:
Uzņēmuma darbiniekiem, kas ikdienā domā par iespējām, kā attīstīt uzņēmumu. Ja jūs savā amatā esat atbildīgs par biznesa stratēģiju, inovāciju, produktu attīstību vai vienkārši, Jūsu atbildībā ir rūpēties par biznesa izaugsmi, tad šis seminārs Jums dos praktiskus padomus un idejas, kā veicināt biznesa attīstību savā uzņēmumā.

Ieguvumi:
Jūs iegūsiet praktiskus piemērus un zināšanas, kā aprakstīt sava uzņēmuma biznesa modeli. Jums būs zināšanas, kā novērtēt savu biznesu, kā arī apgūstot dizaina domāšanu, jums būs iespēja radīt jaunus biznesa modeļus, kurus izvērtējot iespējams samazināt riskus, ar biznesam svarīgu lēmumu pieņemšanu.


Pasākuma norises laiks: 2014.gada 21.janvāris, plkst. 10.30.
Pasākuma norises vieta: Cēsu jaunā pils, 3.stāvs, Pils laukums 9, Cēsis.
Plānotais ilgums: līdz plkst. 16.00, kafijas pauze tiks nodrošināta.
Dalība pasākumā bezmaksas.

Pasākumam reģistrējies šeit
vai sūtot dalības apstiprinājumu pa e-pastu: laine.madelane@cesis.lv
Datums: 2014. gada 13. janvāris