Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Atbalsti Cēsu un apkārtnes uzņēmējus – pasūti maltīti līdzņemšanai vai ar piegādi

Atbalsti Cēsu un apkārtnes uzņēmējus – pasūti maltīti līdzņemšanai vai ar piegādi

Atbalsti vietējos ēdināšanas uzņēmumus un pasūti maltīti līdzņemšanai vai piegādei savā dzīvesvietā vai darba vietā. Ēdināšanas uzņēmumu piedāvātais maltīšu klāsts ir plašs – sākot no ātro uzkodu piedāvājumiem līdz restorānu kvalitātes maltītēm.

Laikā, kad mūsu ikdienas paradumi ir kļuvuši mazāk publiski un noslēgtāki, gardas maltītes ieturēšana darba vietā vai mājās, var būt nepieciešamība vai gluži otrādi viens no ikdienas mazajiem priekiem. Šis varētu būt īstais laiks, kad iepazīties ar Cēsu un novada ēdināšanas uzņēmumu sniegto piedāvājumu un izvēlēties savus favorītus vai iepazīt jaunus, līdz šim neizmēģinātus restorānus un kafejnīcas.

Pirms lēmuma pasūtīt maltīti no  kāda Cēsu puses restorāna vai kafejnīcas, aicinām iepazīties ar to darba laikiem. Esam apkopojuši līdz šim pieejamo informāciju, kuru pakāpeniski atjaunosim. Tā pieejama ŠEIT!

Tomēr aicinām sekot līdzi uzņēmumu jaunumiem to sociālajos tīklos, lai būtu zinoši par izmaiņām. Ja, esi tās pamanījis, lūdzu paziņo to arī mums, rakstot uz e-pastu info@cesis.lv vai zvanot pa tālruni +371 28318318.

Datums: 2020. gada 23. marts