Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Veiksmīgi aizritējusi Cēsu Basketbola diena

Veiksmīgi aizritējusi Cēsu Basketbola diena

Ar pozitīvām emocijām 26.jūlijā noritēja pirmā Cēsu Basketbola diena. Pasākumā, kas visas dienas garumā notika Cēsu Sporta kompleksā, piedalījās teju 50 bērni.

Dienas gaitā treneru Mārtiņa Milberga, Reiņa Rudzīša un Kristapa Roņa vadībā jaunie basketbolisti un basketbolistes varēja slīpēt savas prasmes un izspēlēties pēc sirds patikas, kā arī iegūt dažādus praktiskus padomus un arī pārsteiguma balvas.

“Prieks, ka Basketbola diena Cēsīs izdevās un bija plaši apmeklēta. Liels paldies visiem atbalstītājiem, bez kuriem šis pasākums nebūtu bijis iespējams. Redzams, ka Cēsīs mīl basketbolu un mans pienākums arī turpmāk ir palīdzēt materializēt šo mīlestību, lai nākamajos gados Basketbola diena augtu un attīstītos kopā ar Cēsu jauno basketbola paaudzi,” sacīja viens no rīkotājiem Dāvis Rozītis, kurš ir viens no cēsnieku vēstnešiem profesionālajā basketbolā, iepriekšējos piecus gadus spēlējot Spānijā.

Viņam pievienojās otrs pasākuma rīkotājs Artūrs Raudziņš, kura saistība ar basketbolu bijusi gan profesionālo klubu līmenī, gan grāmatu izdošanā: “Vienā dienā it kā nevar paveikt neko daudz basketbola meistarības veicināšanā, bet tajā pašā laikā – var. Ar šo pasākumu centāmies vairot patīkamās sajūtas, kuras Cēsu jaunajiem spēlētājiem un spēlētājām noderēs cītīgā darba turpināšanā. Spriežot pēc Basketbola dienā redzētā dzīvesspara un augstās aktivitātes, basketbols Cēsīs ir ar dzirksteli. Atliek tikai turpināt iesākto.”

Datums: 2022. gada 1. augusts