Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

No Cēsīm uz Valmieru startēs jaunā LVM MTB maratona sezona

No Cēsīm uz Valmieru startēs jaunā LVM MTB maratona sezona

Aicinām visa vecuma un meistarības aktīvās atpūtas cienītājus 26.aprīlī piedalīties Latvijas lielākā velo seriāla – Latvijas valsts mežu MTB maratona (LVM MTB) – pirmajā posmā no Cēsīm līdz Valmierai. Pieteikšanās aizraujošajam velo notikumam elektroniski pieejama mājaslapā velo.lv, bet no 1.aprīļa pieteikties varēs arī veikalā “Eži” – gan Cēsīs, gan Valmierā.

Posms Cēsis - Valmiera pēdējo 20 gadu laikā kļuvis par Latvijas riteņbraukšanas klasiku, kas katru gadu notiek aprīļa beigās. Pērn sacensību maršruts pirmo reizi veda pretējā virzienā, bet šogad atkal atgriezīsies tradicionālajā vietā ar startu Cēsīs un finišu Valmierā. Distances vedīs pa skaistajām Gaujas Nacionālā parka takām un ceļiem. Pirmais posms būs lieliski piemērots iesācējiem, jo trases būs gana demokrātiskas, iztiekot bez gariem un stāviem kāpumiem, kā arī nobraucieniem.


Vērienīgā pasākuma rīkotāji parūpējušies par to, lai sevi apliecinātu visa vecuma, dzimuma un meistarības aktīvās atpūtas cienītāji. Ikvienam ir iespēja izvēlēties starp “Lielbāta” Tautas (25 – 35 km), “Toyota Hybrid” Sporta (45 – 55 km) un “Mammadaba” Veselības (15 – 25 km) distancēm. Tikmēr mazākos braucējus sagaida “Maxima” bērnu braucieni, kur vecākajās grupās atjaunots sacensību elements. 


Sacensību starta centrs atradīsies Cēsu Vienības laukumā. Netālu no tā notiks arī “Maxima bērnu braucieni. Finiša centrs Valmierā tikmēr būs pie Svētā Sīmaņa baznīcas. Sacensību programma un cita informācija gaidāma drīzumā. Pieteikšanās Cēsis – Valmiera un citiem posmiem pieejama mājaslapā velo.lv. Tur iespējams aplūkot arī detalizētu nolikumu, vēsturiskos rezultātus un citu informāciju. 


Latvijas valsts mežu MTB maratons turpina SEB MTB maratona tradīcijas. Velo pasākums paredzēts visai ģimenei, kam sirdij tuva aktīvā atpūta, azarts un vēlme baudīt skaisto Latvijas dabu. 2020. gada sezonā iekļauti septiņi seriāla posmi, kas notiks – Cēsīs, Valmierā, Talsos, Siguldā, Krimuldā, Ikšķilē, Priekulē un Ropažos. 

Datums: 2020. gada 10. marts