Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

LVM MTB maratona sezona startēs 2.augustā ar posmu: Cēsis - Valmiera

LVM MTB maratona sezona startēs 2.augustā ar posmu: Cēsis - Valmiera

Svētdien, 2.augustā, ar pašmāju riteņbraukšanas klasiku – Cēsis – Valmiera posmu – startēs 2020. gada Latvijas valsts mežu MTB maratona sezona. Kopumā tajā iekļauti pieci posmi. Pieteikšanās pirmajam posmam turpinās mājaslapā velo.lv.

2020.gada riteņbraukšanas sezona kā Latvijā, tā citviet pasaulē ir krasi atšķirīga no iepriekšējiem gadiem. Latvijas lielāko velo sacensību rīkotāja – Igo Japiņa sporta aģentūra – ir pratusi pielāgoties apstākļiem. Pavasara mēnesī tika rīkotas virtuālās sacensības Cēsis – Valmiera, bet jau no jūnija mēneša ikvienam ir iespēja baudīt Latvijas skaistās velotrases, piedaloties Latvijas valsts mežu MTB maratona individuālajos braucienos.
 
Šo svētdien, 2.augustā, Cēsīs tiks dots starta šāviens arī klasiskajai MTB maratonu sezonai. Pēc gada pārtraukuma rīkotāji nolēmuši atgriezties pie Latvijas riteņbraukšanas klasikas Cēsis – Valmiera tās ierastajā virzienā. Starts tiks dots Cēsīs, bet finišā braucējus sagaidīs Valmierā. Sacensību starta centrs atradīsies Cēsu Vienības laukumā, bet finiša centrs būs pie Valmieras pilsētas pašvaldības.
 
 
Cēsīs pie Vienības laukuma notiks arī “Maxima” bērnu brauciena sacensības. Tieši jaunākie braucēji plkst.10.30 kā pirmie uzsāks azartiskos braucienus. Jaunākajām grupiņām sacensību elements nebūs, bet lielākajiem bērniem tiks noteikti arī ātrākie pedāļu minēji.
 
Plkst.12.00 Birzes un Lenču ielu krustojumā izveidotajā sacensību zonā starta šāviens tiks dots prestižās “Toyota Hybrid” distances dalībniekiem. Šajā braucienā būs jāveic nepilnu 50 kilometru gara distances. Plkst.12.15 Vienības laukumā tiks organizēta kopīga dalībnieku pavadīšana uz starta vietu “Mammadaba” Veselības brauciena, kā arī zēnu un meiteņu grupu braucējiem. Starts šai distancei, kuras garums būs 27,9 kilometri, tiks dots plkst.12.45 pie Rāmnieku tilta.
 
Skaitliski vērienīgākais no braucieniem – “Lielbātas Tautas distance” – startēs plkst.13.15. Arī šeit starta un finiša vieta atradīsies Birzes un Lenču ielas krustojumā. Dalībniekiem būs jāveic 39 kilometru garš brauciens.
 
Pēc finiša katrs dalībnieks saņems “Lielbāta” dabīgā avota ūdeni, kā arī varēs baudīt gardas un spēcinošos pusdienas pēc finiša. Organizatori un atbalstītāji parūpējušies par virkni pārsteiguma balvām ne tikai ātrākajiem, bet arī veiksmīgākajiem dalībniekiem.
 
Šajā Latvijas valsts mežu MTB maratona sezonā iekļauti pieci posmi. Pirmo reizi vērienīgo velo notikumu uzņems Ropaži, kamēr jauninājumus piedzīvos trases Siguldas, Talsu un Ikšķiles posmos.
 
Latvijas valsts mežu MTB maratona sezonas posmi:
02.08..: Cēsis - Valmiera
15.08.: Sigulda
27.09.: Talsi
11.10. Ikšķile
24.10.: Ropaži
 
Satiksmes ierobežojumi:

No plkst.08.00 līdz plkst.14.00 auto satiksmei būs slēgta Izstādes iela, Uzvaras bulvāris posmā no Valmieras ielas līdz Noliktavas ielai un Valmieras iela posmā no Vienības laukuma līdz Uzvaras bulvārim.

Savukārt no plkst.11.30 līdz plkst.13.30 auto satiksmei tiks slēgta Birzes iela posmā no Ielejas ielas līdz Lenču ielai.

Datums: 2020. gada 30. jūlijs