Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Foto izstāde "Vieglā atlētika"

Foto izstāde "Vieglā atlētika"

Ceturtdien, plkst.12 Cēsu sporta kompleksā, Piebalgas ielā 18 tiks atklāta fotogrāfa Jura Bērziņa-Soma fotogrāfiju izstāde ‘’Vieglā atlētika’’.

Par īpašajām 22 melnbaltajām lielizmēra fotogrāfijām autors saka tā: "Vieglatlētiku dēvē par sporta karalieni. Un pelnīti, jo vieglatlētikas pamati ir katras sportiskas kustības pamatā. Maldinošs ir sporta veida nosaukums vieglatlētika, jo gan skrējiens, gan metiens, gan lēciens prasa milzu spēku, apņēmību, vispusīgu fizisko sagatavotību, arī gara spēku. Tas nav viegli. Savās melnbaltajās fotogrāfijās, kas atmet visu lieko un ļauj pievērst uzmanību emocijām, kustībām, muskuļu sasprindzinājumam, centos parādīt šī sporta veida pamata būtību."

Attēli tapuši olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos un pašmāju sacensībās. Izstādes titulbildē attēlots cēsinieks, Eiropas bronzas medaļas ieguvējs, lodes grūdējs Māris Urtāns.

Izstāde būs atvērta līdz augusta beigām. Tā veidota ar AS "Latvijas valsts meži" palīdzību, kas ik gadus daļu no peļņas atvēl nacionāli nozīmīgu sporta un citu jomu atbalstam.

Datums: 2020. gada 14. jūlijs