Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu pusē notiks Latvijas orientēšanās čempionāts garajā distancē

Cēsu pusē notiks Latvijas orientēšanās čempionāts garajā distancē

Sestdien, 23.jūlijā pie Kaupēnu ezera Dzērbenē norisināsies Latvijas orientēšanās čempionāts garajā distancē, kas reizē būs arī sezonas sešpadsmitais Latvijas kausa posms. 

SACENSĪBU PROGRAMMA:

No 11.30 reģistrācija;
12.15 sacensību atklāšana;
13.00 starts garajā distancē;
ap 16.30 apbalvošana.

Sacensību centrs – Lejas Kaupēni, Dzērbenes pag, Cēsu novads (Shēma, koordinātes: 57.228638,25.678775).

Čempionāts norisināsies pilnīgi jaunā kartē un iepriekš orientēšanās sacensībām neizmantotā apvidū. Distancēs sagaida jauktu koku mežs ar dažāda lieluma reljefa formām. Dažāda lieluma jaunaudzes un izcirtumi. Maksimālā augstumu starpība – 30m. Skrienamība no labas līdz sliktai.

Sacensības norisināsies tikai divas nedēļas pirms Igaunijā gaidāmā Eiropas čempionāta orientēšanās sportā, kas pirmoreiz notiks tikai meža distancēs – vidējā, garajā un stafetē. Sagaidāms, ka Latvijas čempionātā startēs arī virkne Latvijas spēcīgākie orientieristu, kuri to izmantos kā daļu no sagatavošanās procesa Eiropas čempionātam. Pagaidām vīru elitē dalību apstiprinājuši Lauri Sild, Andris Jubelis un Emīls Zērnis, bet starp dāmām Irita Puķīte, Ieva Rukšāne un Signe Sirmā.

Pieteikšanās sacensībām atvērta līdz 18.jūlijam ŠEIT.

Latvijas čempionātu rīko Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar SIA “O! Latvija” un orientēšanās klubu “Meridiāns”. Pasākumu līdzfinansē Cēsu novada dome. Balvas pasākumam sarūpēs Maxima un Dobeles dzirnavnieks.

Plašāka informācija un sacensību nolikums ŠEIT.

Datums: 2022. gada 11. jūlijs