Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Norit Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojuma centra “Cēsis" būvniecība

Norit Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojuma centra “Cēsis" būvniecība

Kopš šī gada 10.septembra, kad svinīgi tika ielikts Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojuma centra "Cēsis" pamatakmens un vēstījums nākotnei, ir paveikts daudz.

Šobrīd ēkai ir veikti visi priekšdarbi, lai veiktu Jumta konstrukciju izbūvi. Janvāra mēnesī ēkai plānoti spāres svētki. Daļai ēku šobrīd jau veikta logu montāža un paralēli norit darbi pie ēku ārsienu siltināšanas.

Jau vēstīts, ka maija beigās Cēsu novada pašvaldība noslēdza būvdarbu līgumu ar SIA “Sanart” par Daudzfunkcionālo sociālo pakalpojuma centra “Cēsis” būvdarbiem. Sociālo pakalpojumu centrā paredzēts izveidot dienas aprūpes centru pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī specializētās darbnīcas, kur būs iespējams apgūt dažādas noderīgas prasmes, kas nākotnē šiem cilvēkiem varētu palīdzēt iekļauties darba tirgū. Tāpat centrā atradīsies arī dienas aprūpes un rehabilitācijas centrs bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, nodrošināts pakalpojums “Atelpas brīdis”– īslaicīgas sociālās aprūpes pakalpojums, kas piedāvā vecākiem uz vienu vai vairākām diennaktīm atstāt bērnu speciālistu aprūpē.

Projekta mērķis ir izveidot un attīstīt sociālos pakalpojumus Cēsu novadā, izveidojot pakalpojumu sistēmu, kas sniedz personai, kurai ir ierobežotas spējas sevi aprūpēt, nepieciešamo atbalstu. Šīs pakalpojumu sistēmas mērķis ir nodrošināt, lai cilvēki ar invaliditāti spētu dzīvot mājās vai ģimeniskā vidē, tā ir vērsta uz neatkarīgas dzīves veicināšanu un sabiedrības radīto šķēršļu mazināšanu cilvēku ar invaliditāti pašnoteikšanās, līdzdalības un iekļaušanās iespējām.

Kopējais projekta finansējums ir 1 843 676,77 EUR, t.sk., ERAF finansējums 1 122 375,41 EUR un pašvaldības finansējums 566 720,98 EUR. Projektu plānots īstenot līdz 2021.gada 2. oktobrim.​

Datums: 2020. gada 23. decembris