Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Uz skolu ar prieku!

Uz skolu ar prieku!

Rudens tuvojas un kopā ar to arī jauns mācību gads! Projekta "Rīgas iela – Vasaras iela" norises laikā un arī pēc tā noslēguma, no 26.augusta līdz 10.septembrim aicinām Cēsu novadniekus un Cēsu viesus apmeklēt vietējo uzņēmēju veikaliņus, Rīgas ielā notiekošos pasākumus, kā arī kafejnīcas. Pavadīsim vasaru un uzsāksim jauno mācību gadu ar prieku!

Rīgas ielas – Vasaras ielas uzņēmēji piedāvā īpašus piedāvājumus kā skolēniem, tā viņu ģimenēm un pat skolotājiem! Jau no 26.augusta meklē izdevīgus piedāvājumus, ko skatlogos palīdzēs atrast afišas "Uz skolu ar prieku!".

Īpašie piedāvājumi skatāmi ŠEIT.

 

Sestdien, 26.augustā, no plkst.12.00 līdz plkst.01.00 Rožu laukumā un tā apkārtnē norisināsies Cēsu novada Jauniešu diena, kura šogad tiks svinēta divdesmit pirmo reizi.

Jauniešu dienu organizē Cēsu novada Jauniešu dome un tā ir ikgadējs un ļoti gaidīts notikums Cēsu novada jauniešu vidū. Pasākuma apmeklētājiem arī šogad tiek piedāvāta plaša programma.

Plašāk par jauniešu dienas programmu ŠEIT.

 

Atgādinām, ka vasaras nedēļas nogalēs, no piektdienas plkst.17.00 līdz svētdienas plkst.24.00, Rīgas ielas posms no Kases ielas līdz Rožu laukumam slēgts automašīnu kustībai, taču atlikušajam Rīgas ielas posmam iespējams piekļūt no Palasta ielas.

Rīgas iela šovasar atvērta kā gājēju iela, lai padarītu Cēsis draudzīgākas gājējiem, riteņbraucējiem un tirgotājiem.

Informācija par aktuālajiem pasākumiem Rīgas ielā ŠEIT.

Datums: 2023. gada 23. augusts