Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Sākti pārbūves darbi Bērnu slimību nodaļā ar dienas stacionāru

Sākti pārbūves darbi Bērnu slimību nodaļā ar dienas stacionāru

Noslēdzoties iepirkumu procedūrai, 4.jūnijā Cēsu klīnika parakstījusi sadarbības līgumu ar būvniecības kompāniju SIA "Woltec" par "Cēsu klīnikas ārstniecības korpusa Bērnu slimību nodaļas ar dienas stacionāru būvdarbiem". Projekts tiek īstenots, lai pilnveidotu Bērnu veselības centra dienas stacionāra un rehabilitācijas pakalpojumus un atjaunotu infrastruktūru 207 m2 platībā, kas šajā ēkas daļā nav tikusi remontēta. Būvuzraudzību veiks SIA "Warss+".

Pārbūves rezultātā Bērnu veselības centrā būs jaunas darba telpas speciālistiem un mazajiem pacientiem: fizioterapeita darba kabineti, telpa inhalāciju veikšanai, procedūru telpa, kā arī uzgaidāmā telpa, kur pacientiem ar vecākiem pavadīt laiku starp dienas stacionāra procedūrām.

Šonedēļ tiek sākti telpu demontāžas darbi, tādēļ tuvākajā laikā daļā klīnikas telpu paredzams palielināts trokšņu līmenis. Līdz ar to Bērnu slimību nodaļa ar dienas stacionāru uz laiku pārcelta uz pagaidu telpām ārstniecības korpusa 2.stāvā ķirurģijas nodaļā, savukārt pediatri pacientus ambulatori pieņem 2.stāvā 249. a kabinetā.

Būvdarbi tiek realizēti par Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 4.1.1.3.i. investīcijām "Atbalsts sekundāro ambulatoro pakalpojumu sniedzēju veselības aprūpes infrastruktūras stiprināšanai, lai nodrošinātu visaptverošu ilgtspējīgu integrētu veselības pakalpojumu, mazinātu infekciju slimību izplatību, epidemioloģisko prasību nodrošināšanā" projektā Nr. 4.1.1.3.i.0/1/23/I/CFLA/030 "Cēsu klīnikas Bērnu veselības centra dienas stacionāra un rehabilitācijas pakalpojuma pilnveidošana un infrastruktūras atjaunošana", aktivitātē - Bērnu veselības centra dienas stacionāra un rehabilitācijas telpu pārbūve. Projektu plānots īstenot 110 dienu laikā no līguma parakstīšanas brīža.

Projekta kopējās izmaksas ir 251 853,93 EUR, no tām pārbūves darbu veikšanai paredzēti 222 209, 66 EUR, neieskaitot PVN.

Datums: 2024. gada 10. jūnijs