Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Raidījums TE! viesojas Cēsīs

Raidījums TE! viesojas Cēsīs

Trešdien, 18. novembrī plkst.17.00, LTV1 demonstrēs noslēdzošo Latvijas raidījuma TE! jaunās sezonas sēriju. Šajā raidījumā no trijiem skata punktiem – “TE! Bija”, “TE! Ir”, “TE! Būs” – iemīļotā TE! komanda šķetinās valstiskumu.

“TE! Bija” Dace Salnāja un Marta Selecka stāstīs Latvijas brīvības simbolu stāstus un apciemos nozīmīgākos mūsu brīvības pieminekļus Rīgā, Rēzeknē, Kuldīgā un Cēsīs.
 
“TE! Ir” Māris Olte stāstīs par cilvēka iekšējo neatkarību un pašpietiekamu saimniekošanu savā zemē. Viņš satiks divus vīrus – vienu, ar iesauku Vectēvs, kurš savu neatkarību pauž rosoties pats savā saimniecībā, un otru, kurš ar atvērtu sirdi strādā visas sabiedrības labā.
 
“Te! Būs” Māra Sleja un Rihards Sniegs apzinās demokrātijas un neatkarības stūrakmens nākotni – tautas pulcēšanos, no protestiem līdz “Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem”.
 
Jaunais TE! rudens sezonā pētīja arī vēsturi, kaimiņu sadzīvošanu, paaudzes un laika ātrumu, dzīves vidi, izglītošanos, personīgo un valstisko, materiālo un futūristisko un sociālo līdzatbildību. TE! turpina arī iemīļoto tradīciju – grābeklīša slēpšanu un meklēšanu. Šajā sezonā grābeklītis ir arī digitāls un to ikviens Latvijas apceļotājs var meklēt ar savām viedierīcēm mobilajā lietotnē TE meklē.
 
TE! rudens sezonā bija iespējams piedzīvot piektdienu vakaros LTV1, savukārt svētku speciālizlaidumu LTV1 demonstrēs trešdienā, 18. novembrī, plkst. 17:00. Visus sezonas raidījumus var noskatīties arī sabiedrisko mediju satura atskaņotājā Replay.lv un LMT Viedtelevīzijā.
 
Raidījumu veido VFS Films un projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. TE! partneri ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Televīzija un Latvijas Mobilais Telefons. TE! informatīvi atbalsta Radio SWH, Žurnāls IR un izdevniecība “Rīgas Viļņi”.
 
Plašākai informācijai:
Eva Šķēle
Latvijas raidījuma TE!
Komunikācijas vadītāja
T. 26326 981 | te.raidijums@gmail.com
Datums: 2020. gada 17. novembris