Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Projekta "Green Towers" seminārs Cēsīs un Rūjienā

Rūjienas un Cēsu novadu pašvaldības projekta "Ilgtspējīgas zaļās infrastruktūras un pievilcīgu atpūtas zonu attīstība dabā" jeb “Zaļie torņi”(“Green Towers”) gaitā organizē divu dienu semināru 27. un 28.februārī Cēsīs un Rūjienā. 

Zināšanās un pieredzē par tehnoloģiju pielietojuma iespējām vides tūrismā, jaunākajām tendencēm vides tūristu piesaistē un iespējām doties dabā Vidzemes reģionā dalīsies lektori no Latvijas, kā arī vieslektori no Krievijas.

Pasākuma programma (vēl tiks precizēta).

Visi interesenti aicināti pieteikties līdz 25.februārim šeit: https://forms.gle/db2mfwPXzHvW5Azs5

Īsumā par projektu

"Ilgtspējīgas zaļās infrastruktūras un pievilcīgu atpūtas zonu attīstība dabā" jeb “Zaļie torņi”(“Green Towers”) ir Latvijas-Krievijas sadarbības programmas projekts, kurā sadarbojas divas Latvijas pilsētas – Rūjiena un Cēsis -  un divas Krievijas pilsētas – Kingiseppa un Gdova.

Projekta mērķis ir inovatīvu videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešana dabā/pilsētvidē, veicinot dabas aizsargājamo teritoriju un parku efektīvu izmantošanu, kā arī tūrisma un brīvā laika pavadīšanas iespēju attīstīšanos. Latvijas un Krievijas pierobežas reģioni ir bagāti ar kopīgu kultūru, vidi un dabu, kas varētu būt interesanta informācija tūristiem un vietējiem iedzīvotājiem. Projekta ietvaros plānots uzbūvēt dažāda veida skatu torņus ar demonstrēšanas centriem (“zaļajām klasēm”) un zaļo paviljonu, kas tiks aprīkoti ar viedām atjaunojamo energoresursu tehnoloģijām (Zaļais tornis). Saražotā elektroenerģija tiks izmantota energoefektīva (LED tipa) apgaismojuma nodrošināšanai.

 

Datums: 2020. gada 21. februāris