Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Par svētku rotājumiem Cēsīs

Par svētku rotājumiem Cēsīs

Sazvērestības teorijas? Tās ir izklaidējošas, taču pagalam aplamas. 

Šoreiz publiskajā telpā izskanējuši apmelojumi par Cēsu novada pašvaldības it kā nelikumīgiem iepirkumiem saistībā ar pilsētas Ziemassvētku rotājumiem. 

Ja sociālajos tīklos esat redzējuši izplatītu šāda veida informāciju, skaidrības labad informējam: 
1. Šogad veiktais iepirkums “Svētku noformējuma elementu uzstādīšana un uzturēšana, demontāža, defektācija un remonts, uzglabāšana Cēsīs un Vaives pagastā, Cēsu novadā” paredz līguma slēgšanu uz 2 gadiem, tāpēc summa, salīdzinot ar pagājušo gadu, ir lielāka. 

2. Abu gadu iepirkumos “Svētku noformējuma elementu uzstādīšana un uzturēšana, demontāža, defektācija un remonts, uzglabāšana Cēsīs un Vaives pagastā, Cēsu novadā” runa ir par visu svētku rotājumiem (Lieldienas, valsts svētki u.t.t.). Turklāt, kas nav mazsvarīgi, summā ietverta arī rotājumu ikgadējā montāža, uzturēšana un remonts. Pagājušajā gadā pilsētā bija jauni rotājumi. Jau drīz tos varēs redzēt arī šogad. 

3. Iepirkumos ir uzvarējis pretendents, kurš piedāvājis lētāko piedāvājumu UN atbildis iepirkuma nosacījumiem. Pašvaldība nevar apstiprināt tādus pretendentus, kas nav iesnieguši pilnvērtīgu iepirkuma dokumentāciju un apliecinājumus un attiecīgi nevar pierādīt savu spēju pildīt saistības – arī ja sola vislētāko cenu. 

Un visbeidzot - Cēsu novada pašvaldībai rotājumus piedāvā firma SIA “ELEKTRO – AGA” (nevis SIA “ELEKTRO – AG”), un tā nav bankrotējusi. 

Neprecīzas detaļas, kaut arī lieliskas viltus sensāciju radīšanai, tomēr nav korektas – it īpaši publiskas apsūdzības izvirzot. Tāpēc aicinām iedzīvotājus kritiski izvērtēt katru internetā pieejamo “kliedzošo” informāciju. Visi iepirkumi ikvienam brīvi un bez maksas redzami un pārbaudāmi ŠEIT. 

 

Datums: 2022. gada 10. novembris