Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Notiks Cēsu novada tūrisma uzņēmēju tikšanās

Notiks Cēsu novada tūrisma uzņēmēju tikšanās
Esošā un topošā Cēsu novada tūrisma uzņēmēj, savā darbu kalendārā atzīmē 26.maiju, lai piedalītos Cēsu novada tūrisma uzņēmēju tikšanās reizē. Tās laikā uzzināsi kur gūt finanšu atbalstu savām aktivitātēm un veidiem kā šogad iecerēts veicināt vietējo tūrismu. Kurš, šajā izaicinājumiem pilnajā laikā, ir jūsu potenciālais un maksātspējīgākais klients? Kā strādāt ar šo mērķa grupu, lai tūrists un arī uzņēmējs būtu maksimāli apmierināts? Atbildes saņemsi tikšanās laikā.
 
Pielāgojoties aktuālajai situācijai valstī un epidemioloģiskajiem ierobežojumiem, šogad tūrisma uzņēmēju tikšanās notiks tiešsaistes platformā ZOOM. Tikšanās reizē piedalīsies Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs un informēs par Cēsu pilsētas un novada aktualitātēm. Cēsu Tūrisma informācijas centra vadītāja sniegs atskatu par 2020. gada tūrisma sezonu, kā arī izklāstīs aktualitātes. Bet Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma nodaļas vadošā eksperte Laila Ābena klātesošos iepazīstinās ar LIAA plānotajām vietējā tūrisma veicināšanas kampaņām un atbalsta instrumentiem.
 
Savukārt tikšanās otrajā daļā dalībnieki varēs izzināt par patērētāja pieprasījuma veidošanās procesu un saprast kā formēt savu uzņēmējdarbību, lai pakalpojumi būtu atbilstoši ceļotāju aktuālajām vēlmēm. Cēsu novada tūrisma uzņēmēju tikšanās reizei aicinām reģistrēties līdz 24.maijam, aizpildot pieteikuma formu ŠEIT.
 
Tikšanās darba kārtība pieejama ŠEIT.
 
Cēsu un novada tūrisma uzņēmēju tikšanos organizē pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un tūrisma centrs”. Tūrisma uzņēmēju tikšanās notiek divas reizes gadā – pavasarī un rudenī.
Datums: 2021. gada 14. maijs