Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Kādai nākotnē jāizskatās Zaķu ielai?

Kādai nākotnē jāizskatās Zaķu ielai?
Lai pašvaldības speciālistiem un domes deputātiem būtu pieejami sabiedriskās domas dati un Zaķu ielas iedzīvotāju viedoklis, aicinām izteikties par to, kādai nākotnē būtu jāizskatās Zaķu ielai Cēsīs. 

Piedāvājam apskatīt divus iespējamos Zaķu ielas pārbūves risinājumus un izteikt savu viedokli anonīmā anketā šeit.
 

1.variants 
Iela paredzēta ar divām braukšanas joslām ierobežotā platumā un atbilstoša platuma gājēju ietvēm abās brauktuves pusēs. Vietās, kur dzīvojamo ēku apbūve ir tuvu brauktuvei un ierobežo gājēju pārvietošanos, lai ietve būtu nepārtraukta, paredzēts veidot mākslīgus brauktuves sašaurinājumus, tā nodrošinot drošu gājēju pārvietošanos. Vienlaicīgi brauktuves sašaurinājumi pildīs arī ātruma slāpēšanas funkciju, liekot autovadītājam pirms sašaurinājuma piebremzēt, lai pārliecinātos par drošu tā apbraukšanu, līdzīgi kā tas notiek, apbraucot uz brauktuves stāvošu automašīnu.

2.variants
Iela paredzēta ar divām braukšanas joslām un ierobežota platuma gājēju ietvēm abās brauktuves pusēs. Tiek saglabāts šī brīža ielas plānojums ar nelieliem uzlabojumiem, izveidojot gājēju pārejas un pagarinot kreisās puses gājēju ietvi līdz Gaujas ielai. Ietves tiek veidotas mainīga platuma.
Datums: 2021. gada 20. septembris