Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Jauna īres dzīvokļu ēka – pirmā no vairākām

Jauna īres dzīvokļu ēka – pirmā no vairākām

Nupat atklātā īres daudzdzīvokļu ēka Siguldas ielā 3 (Saules un Vilku ielas stūrī) ir pirmā no vairākām, ko paredzēts celt t.s. “Cēsu māju” kvartālā, svinīgajā atvēršanā sacīja AS “Siguldas būvmeistara” valdes priekšsēdētājs Jānis Libkovskis.

Būvnieks akcentēja, ka jau patlaban ir par 85% skaidrs, ka uzņēmums savu nākamo ēku nākamgad cels tieši Cēsīs. Vienīgais, kas tam varētu patraucēt, būtu strauja globālās situācijas pasliktināšanās.

Taču “Cēsu māju” kvartāls esot potenciāla pilns, jo jau patlaban cilvēki interesējoties par nākamās mājas dzīvokļiem, bet jaunuzceltajā ēkā visi 24 dzīvokļi bijuši rezervēti jau rudens sākumā. Turklāt, kas interesanti – piecas ģimenes atgriezušās no dzīves ārzemēs.

Svinīgajā atklāšanas brīdī, ēkas būvniekiem dāvinot Cēsu novada karogu, domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs akcentēja, cik nozīmīgs ir privāto investīciju devums ļoti aktuālā mājokļu pieejamības jautājuma risināšanai Cēsīs.

“Liels paldies, ka varam pēc ilgāka pārtraukuma Cēsīs atklāt pavisam jaunu daudzdzīvokļu ēku. Ticu, ka tā būs pirmā no vairākām, jo vietas šeit pietiek vismaz četrām mājām, un cilvēku interese par dzīvi Cēsīs ir augsta,” sacīja J.Rozenbergs, piebilstot, ka “būvnieka spēja turēties pirms pusgada nospraustajos termiņos ir apbrīnojama – šāda attieksme un profesionalitāte būvniecības uzņēmumos ir patīkama un izceļama”.

Uz teritorijas esošā Padomju laika bumbu patversme integrēta un tiks pārvērsta par pazemes autostāvvietu. Tāpat izbūvēti bruģēti celiņi un iekārtots neliels bērnu rotaļlaukums. Plašāka informācija: cesumajas.lv.

Datums: 2020. gada 26. novembris