Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Jaunā formātā aizvadīts Cēsu novada uzņēmēju forums 2022

Jaunā formātā aizvadīts Cēsu novada uzņēmēju forums 2022

Novembra izskaņā koncertzālē “Cēsis” aizvadīts tradicionālais Cēsu novada uzņēmēju forums ar vadmotīvu “Noturība” – gan emocionālā, gan finansiālā jomā. To klātienē apmeklēja vairāk nekā 150 cilvēku, savukārt tiešraidē vai atkārtojumā vēroja vairāk nekā 1300. Foruma noslēdzošajā daļā sveikti Cēsu novada labākie uzņēmēji 2022.gadā.

Šogad mainīts foruma formāts – atnākušie sēdēja nevis ierastajās koncertzāles sēdvietās, bet gan pie apaļajiem galdiem. Kā stāsta foruma moderatore, Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietniece Inese Suija-Markova: “Šis eksperiments, mūsuprāt, sevi pilnībā attaisnoja. Esam pateicīgi ikvienam novada uzņēmējam – tāpēc, ja radām viņiem pasākumu, vēlamies piedāvāt augsti kvalificētu ekspertu stāstus, kā arī vidi, kurā uzņēmējs jūtas komfortabli un kas kalpo par iedvesmu jaunu pazīšanos un kontaktu dibināšanai.”

Foruma sākumā Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs iepazīstināja ar Cēsu novada aktualitātēm, realizētajiem un plānotajiem projektiem, kā arī informēja par pašvaldības atbalstu uzņēmējiem. Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks stāstīja par nacionālām un globālām ekonomikas tendencēm. RTU zinātņu prorektors Tālis Juhna ieskicēja ieguvumus no universitāšu un uzņēmumu sadarbības. Gunita Kuļikovska-Ķiesnere, Vidzemes augstskolas ilgtspējīgas būvniecības virziena vadītāja, vedināja meklēt savu “Qi” (ch’i), kā arī augstskolu un uzņēmumu noturības formulu. Uzņēmējs un grāmatu autors Uldis Pīlēns runāja par uzņēmēju spēju strādāt un attīstīties pārmaiņu laikos. Cēsu novada uzņēmēju paneļduskusijā tika iztirzāti jautājumi par to, kā spēt pieņemt un iemīlēt pārmaiņas. Savukārt foruma nobeigumā Ziemeļeiropas mentālās veselības centra ārste, profesore Gunta Ancāne uzsvēra psihiskās veselības noturību kā vienu no pamatpīlāriem veiksmīgam biznesam.

Cēsu novada uzņēmēju gada balvas ieguva:

Cēsu novada izaugsme – SIA "EHI";

Cēsu novada eksportētājs – SIA "ALTEHS";

Cēsu novada vēstnesis – projekta "Amatciems" idejas autors un īstenotājs Aivars Zvirbulis;

Cēsu novada inovācija – SIA "BioLana";

Cēsu novada jaunietis - uzņēmējs – Kristers Briedis;

Cēsu novada pārsteigums – SIA "Rakši";

Cēsu novada radošums – Dukuru mākslas rančo;

Cēsu novada labākais darba devējs – SIA "M.E. LAT-LUX";

Cēsu novada gada lauksaimnieks – ZS "Veckurmji";

Cēsu novada sociāli atbildīgākais uzņēmums – AS "Draugiem group";

Valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM specbalva – SIA "BALTICFLOC";

Cēsu uzņēmēju kluba specbalva "Ilgdzīvotājs biznesā" – Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība "Straupe"

Datums: 2022. gada 28. novembris