Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Izveidota Cēsu novada pašvaldības e-pakalpojumu vietne

Izveidota Cēsu novada pašvaldības e-pakalpojumu vietne

Cēsu novada pašvaldības klientiem atklāta jauna tiešsaistes platforma epakalpojumi.cesis.lv, kurā iespējams elektroniski pieteikties dažādiem pašvaldības pakalpojumiem kā arī nosūtīt iesniegumus pašvaldībai un tās iestādēm. 

Platformu epakalpojumi.cesis.lv var izmantot, autorizējoties ar Latvija.lv autentifikāciju (internetbanku, e-parakstu vai eID). Aizpildot vienkāršotus veidlapas tipa iesniegumus, iedzīvotāji var pieteikties bērna piedzimšanas pabalstam, nekustamā īpašuma atlaidei, reģistrēt bērnu pašvaldības bērnudārzā, pieprasīt atļauju koku ciršanai vai saskaņot reklāmas izvietošanu u.c.

Patlaban platformā pieejami 13 pakalpojumi, taču to klāstu plānots pakāpeniski palielināt. Lai iedzīvotāji būtu informēti par savu iesniegumu izskatīšanas gaitu, pašvaldība par dokumenta statusu ziņos, nosūtot e-pastu un īsziņu.

“Šis ir loģisks un mūsdienām atbilstošs risinājums, lai kļūtu par klientiem vēl draudzīgāku pašvaldību, turklāt tas atvieglo arī mūsu pašu speciālistu darbu,” akcentē Cēsu novada pašvaldības Komunikācijas un klientu servisa pārvaldes vadītājs Kārlis Pots.

Pēc viņa teiktā, svarīgākais šādas platformas ieguvums ir pašvaldības pakalpojumu pieejamības uzlabošana. “Ja saziņā ar valsti nereti tiek pieprasīts izmantot e-parakstu, tad epakalpojumi.cesis.lv ir elastīgāki, jo klientam pietiek ar standarta internetbankas autorizāciju, lai varētu izmantot vienkāršotās veidlapas savu jautājumu risināšanai ar iespēju pievienot arī pielikumus – kopijas, fotogrāfijas u.tml. – ja tādi nepieciešami. Turklāt to var darīt no jebkuras vietas pasaulē jebkurā diennakts laikā,” norāda K. Pots.

Pašvaldības pakalpojumus joprojām var saņemt arī klātienē Klientu apkalpošanas centrā Raunas ielā 4, Cēsīs, un elektroniski valsts pārvaldes pakalpojumu portālā latvija.lv vai sūtot ar drošu elektronisko parakstu parakstītu iesniegumu uz dome@cesis.lv.

Datums: 2020. gada 5. augusts