Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Izsludina konkursu par atpūtas un izklaides iespēju nodrošināšanu Cēsu Pils parka dīķī

Izsludina konkursu par atpūtas un izklaides iespēju nodrošināšanu Cēsu Pils parka dīķī

Pašvaldības aģentūra "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" izsludina konkursu ar mērķi izveidot un nodrošināt atpūtas un izklaides piedāvājumu – peldošu objektu vai objektus (bez motora) parka apmeklētāju vizināšanai Cēsu Pils parka dīķī.

Parks ir viens no atpazīstamākajiem un vērtīgākajiem kultūrvēsturiskajiem apskates objektiem Cēsīs, kurā ikdienā uzturas gan vietējie iedzīvotāji, gan pilsētas viesi, tāpēc ir radusies nepieciešamība dažādot atpūtas iespējas parka teritorijā. Parks atspoguļo 19.gadsimtam raksturīgo muižu ainavu parku auru un tajos valdošo romantisko noskaņojumu, tāpēc tiek sagaidīts, ka konkursā tiks atrasts pakalpojums, kurš sniegs ne vien atpūtas iespējas uz ūdens, bet arī harmoniski papildinās vēsturisko parka vidi un ainavu.

"Pirmo reizi šāds konkurss tika rīkots 2013.gadā, kā rezultātā uz vairākiem gadiem Pils parka dīķī mājvietu atrada kuģītis "Kārlis", saka pašvaldības aģentūras "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" direktore Andra Magone. "Bet ir pagājis zināms laiks, un mūsuprāt ir īstais brīdis meklēt jaunas, kvalitatīvas un videi draudzīgas idejas un dot iespēju tās arī realizēt."

Konkursā var piedalīties jebkura persona vai personu grupa, kas iesniegusi pieteikumu dalībai konkursā atbilstoši konkursa nolikumam. Katrs pretendents līdz 2020.gada 31.jūlijam var iesniegt vienu vai vairākus pieteikumus. Uzvarētāja rīcībā uz 3 gadiem tiks nodots Pils parka dīķis konkursa idejas īstenošanai.

Konkursa pieteikumi tiek pieņemti no 9.jūlija līdz 31.jūlijam plkst.17.00 p/a "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" birojā Baznīcas laukumā 1, Cēsīs vai e-pastā cesis@cesis.lv. Iepazīties ar konkursa nolikumu un lejupielādēt pieteikuma anketu var mājas lapā www.cktc.cesis.lv/lv/aktualitates, kā arī saņemt to elektroniski e-pastā, sūtot pieprasījumu uz adresi cesis@cesis.lv. Nolikuma kopijas papīra formātā var saņemt arī Cēsu Tūrisma informācijas centrā, Baznīcas laukumā 1, Cēsīs katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst.18.00.

Iesniegtos piedāvājumus izvērtēs un apstiprinās p/a "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" izveidota konkursa rezultātu izvērtēšanas komisija līdz 2020. gada 5.augustam. Galvenie konkursa kritēji ir peldlīdzekļu atbilstība tehniskajām prasībām, dizaina atbilstība kultūrvēsturiskajai videi, lietošanas prasībām, pretendenta kvalifikācijas prasībām, kā arī tiks vērtēta idejas atraktivitāte un novitāte.

Datums: 2020. gada 9. jūlijs