Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Izmaiņas Pārgaujas apvienības vadībā

Izmaiņas Pārgaujas apvienības vadībā

Pēc vairāk nekā gada Cēsu novada pašvaldības Pārgaujas apvienības pārvaldes vadītāja amatā Didzis Zemmers pieņēmis Saeimas deputāta mandātu. Līdz ar jaunajiem darba pienākumiem Zemmers pārtrauks pildīt pārvaldes vadītāja amata pienākumus. 

D. Zemmers uzsver: "Es jūtos gandarīts par iespēju vadīt Pārgaujas apvienības pārvaldi un lepojos ar veiksmīgi īstenotiem projektiem. Esmu īpaši gandarīts par nupat īstenoto Stalbes siltumtrases pārbūves projektu, kas bija gana izaicinošs un apjomīgs. Šis projekts ir labs piemērs tam, kā kopīgas pūles un sadarbība var radīt labus rezultātus." 

Zemmers atzinīgi novērtē arī iedzīvotāju iesaisti: "Man ir liels prieks par iedzīvotāju degsmi un radošumu, kas jūtams Pārgaujā. Strādājot šajā amatā, iepazinu apņēmīgus, interesantus un aizrautīgus iedzīvotājus, mājražotājus un uzņēmējus, kuri ar savu darbu un radošo pieeju veicina Pārgaujas apvienības attīstību." 

Pārgaujas apvienības pārvaldes vadīja amatā Didzis Zemmers bija kopš pērnā gada augusta.  

No 2.oktobra līdz 11.oktobrim D.Zemmeru prombūtnes laikā aizvietos Līga Medne, kura no 12.oktobra ieņems Pārgaujas apvienības pārvaldes vadītājas p.i. amatu, apvienojot jaunos pienākumus ar Līgatnes apvienības pārvaldes vadītājas amatu. Darbam Pārgaujas apvienības pārvaldē L. Medne izvēlēta, ņemot vērā viņas zināšanas par pārvaldes teritoriju, aktuālajiem attīstības projektiem un kopējo darba pieredzi pašvaldībā. 

Datums: 2023. gada 29. septembris