Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

"Future of Garage" ideju sacensībā iesniegti 20 inovatīvi risinājumi

"Future of Garage" ideju sacensībā iesniegti 20 inovatīvi risinājumi

Uzsākts publiskais balsojums ideju konkursa "Future of Garages" iesniegtajiem darbiem, kurā Cēsu iedzīvotāji un visi interesenti aicināti izteikt savu viedokli, atbalstot piemērotākos risinājumus un funkcijas. Balsošana atvērta līdz 3.aprīlim.

Balso ŠEIT.

Ideju sacensību dalībnieki piedāvāja savas vīzijas garāžu vienībām, kas atrodas Cēsis, Raiņa ielā. Dalībnieku uzdevums bija iztēloties iespējamas modifikācijas vai pārveidojumus, ko varētu veikt esošajā garāžu tipoloģijā, iekļaujot jaunas funkcijas un piedāvājot individuālus risinājumus vienai vai visām garāžām, kā arī to jumtiem, fasādēm un apdarei un apkārtnei.

Balsošana notiks 2 grupās, kuru vērtējumi tiks summēti, lai atrastu 3 labākos darbus, katram saņemot 300 EUR balvu. Ekspertu žūrijā piedalās pilsētplānotāja Madara Jenerte, Cēsu arhitekts Valdis Linde un igauņu arhitekts Margus Tammik.

Ideju sacensība īstenota Erasmus+ atbalstītā projekta "Flock of Ideas" ietvaros, sadarbībā starp Latvijas ideju platformu Tandeems, Igaunijas organizāciju Vares Space un Cēsu novada pašvaldību.

Vairāk lasi ŠEIT.

Datums: 2024. gada 2. aprīlis