Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

"Draugiem Group" cels īres māju ciematu Cīrulīšos; pedagogiem 50% atlaide

"Draugiem Group" cels īres māju ciematu Cīrulīšos; pedagogiem 50% atlaide

Draugiem Group nodibināja uzņēmumu “Mājas Cēsīs” ar mērķi radīt mūsdienīgas un videi draudzīgas dzīvesvietas Cēsīs. Pilsētas mācību iestāžu pedagogiem būs iespēja saņemt 50% atlaidi no īres maksas.

Sākotnēji tiks izveidots 30 energoefektīvu īres māju ciemats “Mājas Cēsīs Cīrulīšos”. Visas mājas būs ne tikai aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un pieejamas dažādās platībās, bet arī ciemata izbūvē tiks ievērotas visas mūsdienu cilvēku vajadzības apkārtējas vides labiekārtošanā. Ciematā būs ilgtspējīgas atpūtas vietas, gājēju un velo celiņi, kā arī zaļa ārtelpa. 

“Cēsīs dzīvot ir forši, ja ir kur dzīvot. Pilsēta strauji attīstās, bet dzīvesvietu trūkums neļauj šim procesam notikt ar pilnu jaudu. Šīs īres mājas dos iespēju ikvienam izmēģināt dzīvot Cēsīs un veicinās pilsētas dzīvojamā fonda attīstību,” jauno ieceri komentē Draugiem group runasvīrs Jānis Palkavnieks.

Nākotnē, saglabājoties pieprasījumam, uzņēmums plāno izveidot nākamos māju ciematus, kā arī īres dzīvokļus pilsētā. Uzņēmuma sākotnējais pamatkapitāls ir viens miljons eiro. Uzņēmuma valdes locekļi ir Andis Malahovskis un Edmunds Riekstiņš.

Pērn Draugiem Group dibināja uzņēmumu SIA “Konrāda nami”, lai atjaunotu vēsturisko Konrāda namu Cēsīs, kur iecerēts ierīkot "Draugiem Group" biroju, kopstrādes telpas, un tā paredzēta arī kā vieta dažādām ar programmēšanu saistītām mācībām, ko piedāvās Draugiem Group. Tāpat turpinās darbi pie dzeramā ūdens brīvkrānu uzstādīšanas un publisko parku iekārtošanas. 

Datums: 2022. gada 25. janvāris