Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu pilsētas Valdemāra bibliotēkā pieejams plašs grāmatu krājums cilvēkiem ar redzes traucējumiem

Cēsu pilsētas Valdemāra bibliotēkā pieejams plašs grāmatu krājums cilvēkiem ar redzes traucējumiem

Cēsu pilsētas Valdemāra bibliotēkā cilvekiem ar redzes traucējumiem un funkcionālo lasītnespēju pieejams plašs grāmatu, audiogrāmatu, Braila rakstā iespiestu grāmatu, kā arī dažādu periodisko izdevumu krājums. Turklāt bibliotēkā ir iespēja apmeklēt dažādas izstādes, radošās darbnīcas un citus pasākumus, ļaujot cilvēkiem satikties un socializēties.

Bibliotēkas darbības misija ir uzlabot dzīves kvalitāti un nodrošināt iespēju brīvi un neierobežoti saņemt kvalitatīvu informāciju personām, kuras ir neredzīgas, ar redzes traucējumiem vai citādām lasīšanas grūtībām.

Kopš šī gada 31.jūlija, Latvijas Neredzīgo bilbliotēkas Cēsu filiāle kļuva par Cēsu Centrālās bibliotēkas tīkla sastāvdaļu, turpinot darbu kā Cēsu pilsētas Valdemāra bibliotēka. Tā atrodas līdzšinējās telpās Krišjāņa Valdemāra ielā 13, Cēsīs. Bibliotēkas pakalpojumi pieejami darba dienās no plkst.9.00 līdz plkst.14.00.

Gluži citas bibliotēkas, arī šī pieejama ikvienam grāmatu cienītājam. Aicinām apmeklēt Cēsu pilsētas publiskās bibliotēkas un aktīvi izmantot to pakalpojumus!

Datums: 2023. gada 28. septembris