Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu novada uzņēmēju foruma 2023 programma

Cēsu novada uzņēmēju foruma 2023 programma
Uzsverot sadarbības nozīmi un izceļot to kā galveno vadmotīvu, 24.novembrī norisināsies tradicionālais Cēsu novada uzņēmēju forums. Forums notiks klātienē koncertzālē "Cēsis". Tas sāksies plkst.10.00, iekļaujot arī "Cēsu novada uzņēmēju gada balvas" pasniegšanu veiksmīgākajiem 2023.gada uzņēmējiem dažādās kategorijās. Reģistrācija un rīta kafija no plkst.9.30.

Foruma vadmotīvs, sadarbība, ir ar būtisku lomu ikvienā ikdienas norisē, tostarp uzņēmējdarbībā, lai to veiksmīgi virzītu un attīstītu. Forumā runāsim par sadarbības stratēģijām tirgus iekarošanai un paplašināšanai, ģimenes biznesu un dažādu paaudžu sadarbību, kā arī tehnoloģijām un digitalizācijas procesiem uzņēmējdarbībā. 

Arī šogad apmeklētāji lekcijas un diskusijas vēros, sēžot pie galdiem, nevis skatītāju rindās. Šāda formāta priekšrocības ir lielāka apmeklētāju iesaiste foruma norisē, iespēja pārspriest dzirdēto, kā arī tīkloties uzņēmēju starpā.

Forumā aicinām piedalīties gan esošos, gan topošos uzņēmējus no Cēsu novada un apkārtnes!
 
Iepriekšējā reģistrācija forumam ir noslēgusies. Tomēr, ja nav sanācis veikt reģistrāciju, bet vēlaties apmeklēt forumu, aicinām to darīt un būt skatītāju rindās. Apmeklētājus, kuri reģistrēsies klātienē, aicināsim ieņemt vietas koncertzāles “Cēsis” balkonā, kā arī pusdienu pauzē izmantot Cēsu ēdināšanas iestādes.
 
Dienas laikā būs iespēja dzirdēt vairākas dažādu jomu ekspertu, akadēmiķu un uzņēmēju lekcijas un stāstus. Cēsu novada uzņēmēju paneļdiskusijā runāsim par savstarpējo un sadarbību ar pašvaldību un vienmēr aktuālo konkurētspējas uzturēšanu.

Pilna programma skatāma ŠEIT.

Forumu plkst.10.00 atklās Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs ar prezentāciju par Cēsu novada uzņēmējdarbības vidi, attīstības projektiem un citām aktualitātēm.

Foruma pirmajā daļā “Sadarbības stratēģijas tirgus iekarošanai un paplašināšanai” plkst.10.40 runāsim par sadarbības stratēģijām, kuras uzņēmumi izmanto, lai ieietu jaunos tirgos, paplašinātu esošos noieta tirgu gan vietējā līmenī, gan starptautiskā līmenī. Ar savu pieredzi un stāstiem dalīsies Cēsu novada uzņēmējs, lauksaimnieks un Vides risinājumu institūta dibinātājs Gundars Skudriņš, kā arī “Draugiem Group” runasvīrs un Mentoru kluba līdzdibinātājs Jānis Palkavnieks.
No plkst.12.40 foruma otrajā daļā “Ģimenes uzņēmumu vērtības, izaugsme un uzņēmējdarbības pārmantojamība” Latvijas Universitātes asociētā profesore Ilona Baumane-Vītoliņa, Ieva Treija, SIA "Gemoss" īpašniece un vadītāja, kā arī SIA “Latgales druka” valdes priekšsēdētājs Rolands Kazaks stāstīs par ģimenes uzņēmumu vērtībām, attīstību, stiprajām pusēm un izaicinājumiem, kā arī procesiem, kas saistīti ar paaudžu sadarbību un jaunās paaudzes iesaistīšanu ģimenes uzņēmuma darbībā.

Pēc tās, foruma trešajā daļā “Digitalizācija, mākslīgais intelekts - kā veiksmīgi attīstīt biznesu sadarbībā ar tehnoloģiju” plkst.14.45 par uzņēmējdarbības digitalizācijas iespējām stāstīs cēsnieks, “Vigo Health” dibinātājs un Digitālās veselības biedrības valdes priekšsēdētājs Kristaps Krafte un “Wolt Latvija” restorānu tīklu vadītājs Andrejs Gavars. Uzzināsim, kas aktuāls tehnoloģiju attīstības tendencēs, kādas iespējas tās paver un kā tas var uzlabot uzņēmējdarbību? Diskutēsim ar ko uzņēmuma digitālā transformācija atšķiras no kārtēja IT projekta, un kāda ir uzņēmumu vadītāju loma šajā pārmaiņu procesā.

Turpinājumā, no plkst.16.00 forumā norisināsies Cēsu novada uzņēmēju paneļdiskusija, kuras tēma un galvenais jautājums būs “Kā sadarboties uzņēmējiem savā starpā un ar pašvaldību?”, kurā piedalīsies uzņēmēji un Cēsu novada pašvaldības pārstāvji.

Foruma laikā, visas dienas garumā, tiks pasniegtas Cēsu novada uzņēmēju balvas. Tās pasniegs 10 kategorijās, iepazīstot ražīgākos, eksportspējīgākos, radošākos uzņēmējus, arī debitantus uzņēmējdarbībā.
 
Pēc foruma oficiālās daļas aicināsim turpināt svinēt uzņēmēju svētkus kādā no Cēsu krodziņiem. Kurā - par to ziņosim foruma dienā.
 

Pasākumu organizē Cēsu novada pašvaldība. 
 
Datums: 2023. gada 2. novembris