Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji saņem “Gājējam draudzīgs" zīmi

Cēsu novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji saņem “Gājējam draudzīgs" zīmi

“Gājējam draudzīgs” zīmi saņēmuši vēl 12 tūrisma pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā kājāmgājējiem nepieciešamos pakalpojumus, tajā skaitā 5 Cēsu novada tūrisma uzņēmēji. Gājējiem draudzīgu viesmīlību šobrīd ir iespējams izbaudīt jau 190 “Gājējam draudzīgs” uzņēmumos visā Latvijā. 

Gājējam draudzīgs / Hiker-friendly zīme tiek piešķirta tūrisma pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs. Tā parāda, ka uzņēmējs saprot un respektē kājāmgājēju vajadzības, ka šeit viņi ir gaidīti. Uzņēmējs piedāvā kājāmgājējiem būtiskus un nepieciešamus pakalpojumus, piemēram: informāciju par maršrutu, dzeramo ūdeni, pirmās palīdzības aptieciņu, elektroierīču uzlādi, naktsmītnē ir iespēja izžāvēt slapjās un izmazgāt netīrās drēbes, zābakus un citu ekipējumu.

2022. gada 19. janvārī notika piektā Gājējam draudzīgs / Hiker-friendly komisijas sēde Latvijā. Tika pieņemts lēmums zīmi piešķirt 12 uzņēmumiem, kas atbilda Gājējam draudzīgs / Hiker-friendly kritērijiem. Cēsu novadā šo zīmi saņēma pieci tūrisma pakalpojumu sniedzēji:

  • Līgatnes vīna darītava, Cēsu novadā
  • Krodziņš “Vilhelmīnes dzirnavas”, Cēsu novadā
  • Vilhelmīnes apartamenti, Cēsu novadā
  • Viesnīca “Springšļu dzirnavas”, Cēsu novadā
  • Viesu māja “Pie Pētera”, Cēsu novadā

Aicinām pārgājienu cienītājus baudīt aktīvas brīvdienas dabā gan “Mežtakā” un “Jūrtakā”, gan citos pārgājienu maršrutos un pašiem pārliecināties par Gājējam draudzīgs uzņēmumu viesmīlību. Vairāk par garās distances pārgājienu maršrutiem “Mežtaka” un “Jūrtaka” – www.baltictrails.eu.

Datums: 2022. gada 27. janvāris