Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsīs viesojas ministri

Cēsīs viesojas ministri

Piektdien, 20.janvārī, Cēsu novada pašvaldībā ar domes vadību atsevišķās darba vizītēs tikās klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars un izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša.

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs un viņa vietnieki – Atis Egliņš-Eglītis un Inese Suija-Markova – iepazīstināja klimata un enerģētikas ministru ar Cēsu novada pašvaldības vides un klimatneitralitātes politiku, pārrunāja fondu programmu nepieciešamību siltumsistēmu modernizācijai, AER projektiem, energoefektivitātes programmām, kā arī vides aizsardzības jautājumiem - kā gudri pārvaldīt dabas resursus.

Izglītības un zinātnes ministre kopā ar novada Izglītības pārvaldes vadītāju Lindu Markus-Narvilu un Ati Egliņu-Eglīti pārrunāja izglītības satura un kvalitātes jautājumus, tai skaitā par vajadzīgajiem uzlabojumiem konkurētspējīgas izglītības sistēmas nodrošināšanai. Joprojām ir aktuāla vienlīdzīgu iespēju nodrošināšana visās novada izglītības iestādēs pēc administratīvi teritoriālās reformas. Sarunās tika uzsvērta ciešas sadarbības nozīme starp ministriju un pašvaldībām, lai nonāktu pie izsvērtiem un vienotiem risinājumiem.

Datums: 2023. gada 20. janvāris