Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsīs norisināsies uzņēmēju forums

Cēsīs norisināsies uzņēmēju forums
Tuvojoties gada beigām, Cēsu apkārtnes uzņēmēji tradicionāli aicināti satikties Cēsu uzņēmēju forumā 2013. Cēsu uzņēmēju forumā ir aicināti piedalīties ne tikai Cēsu novada, bet arī apkārtējo novadu uzņēmēji un uzņēmīgi cilvēki. Dalība forumā ir bez maksas.
Tuvojoties gada beigām, Cēsu apkārtnes uzņēmēji tradicionāli aicināti satikties Cēsu uzņēmēju forumā 2013.

Cēsu novada pašvaldības organizētais uzņēmēju forums notiks 29. novembrī plkst 10.00 Cēsu Izstāžu namā (Pils laukums 3, Cēsis). Foruma darba kārtība ir sadalīta 3 daļās: pirmajā par uzņēmējiem saistošām tēmām stāstīs eksperti, otrajā savā pieredzē dalīsies vietējie uzņēmēji, kā arī notiks biznesa inkubatora „Magnus” rīkotā konkursa „Cēsīs var” labāko biznesa ideju autoru prezentācijas. Savukārt pasākuma noslēdzošā daļa sāksies plkst. 19.00 „Fonoklubā”, kuras ietvaros tiks apbalvoti labākie Cēsu uzņēmēji, neformālā gaisotnē varēs dibināt jaunus kontaktus vai dalīties pieredzē.

Cēsu uzņēmēju forumā ir aicināti piedalīties ne tikai Cēsu novada, bet arī apkārtējo novadu uzņēmēji un uzņēmīgi cilvēki. Dalība forumā ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums laicīgi pieteikt savu dalību forumā pa e-pastu: laine.madelane@cesis.lv vai tālr. 64124702 un vieta Jums būs rezervēta.


Informāciju sagatavoja:
Laine Madelāne
Cēsu novada pašvaldības
Speciāliste komercdarbības attīstības jautājumos
Datums: 2013. gada 21. novembris