Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

ATCELTS Cēsu Ziemassvētku tirdziņi

ATCELTS Cēsu Ziemassvētku tirdziņi

Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas dēļ Ziemassvētku tirdziņi šogad nenotiks.

Šogad sāksim jaunu tradīciju un katru adventes svētdienu no plkst.13.00 līdz plkst.18.00 Rožu laukumā notiks Ziemassvētku tirdziņi. Tāpat tirdziņi būs divās sestdienās - 12. un 19.decembrī. Tajos piedalīsies Cēsu un tuvākās apkārtnes amatnieki, mājražotāji un vietējie uzņēmumi.
 
Apmeklētājiem būs iespēja gan iegādāties meistaru roku darinātas dāvanas saviem mīļajiem, gan oriģinālus svētku rotājumus. Būs piparkūkas un citi svētku gardumi, pēc īpašām receptēm gatavoti aromātiski siltie dzērieni, kas sasildīs pēc pastaigas pa pilsētu.
 
Adventes tirdziņš visas četras svētdienas no plkst.13.00 līdz plkst.18.00 būs arī Koprades mājas SKOLA6 pagalmā, kur varēs iegādāties dizaina lietas un dāvanas, kas tapušas koprades mājas uzņēmumos.
 
Lai ievērotu valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības, Ziemassvētku tirdziņu apmeklētājiem jālieto sejas maskas, jāievēro vismaz 2 metru distance un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi.
 
Ziemassvētku tirdziņi Rožu laukumā un koprades mājas SKOLA6 pagalmā notiks 29.novembrī, 6.decembrī, 13.decembrī un 20.decembrī.
Datums: 2020. gada 24. novembris