Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Atbalsti akciju - Zemes stunda

Atbalsti akciju - Zemes stunda

Kā ik gadu, arī šogad notiks globāli lielākā vides akcija Zemes stunda. 2020.gada 28.martā no plkst.20.30 līdz plkst.21.30 aicinām atbalstīt akciju un tās laikā izslēgt vai iespējami samazināt ārējo apgaismojumu, kā arī iesaistīt iedzīvotājus, skolas, uzņēmējus un sadarbības partnerus dažādu pasākumu organizēšanā ar mērķi pievērst uzmanību vides problēmām.

Zemes stunda ir pasaulē lielākā vides aizsardzības kustība, kas ik gadu norisinās vairāk nekā 180 valstīs un teritorijās. Laikā, kad dabas daudzveidība uz Zemes samazinās vēl nepieredzētā ātrumā un mūs visus ietekmē un apdraud klimata pārmaiņas, akcijas Zemes stunda mērķis ir vairot izpratni sabiedrībā par dabu kā veselīgas planētas pamatu, radot globālu kopības sajūtu cīņā pret neatgriezeniskajām izmaiņām uz Zemes. Mums jāapzinās, ka ikdienas paradumi šodien nosaka to, vai spēsim saviem bērniem saglabāt pasauli tādu, kādu to kopā ar citām sugām esam apdzīvojuši tūkstošiem gadu.

Piedalies akcijā un sūti apstiprinājumu brīvā formā par plānotajiem pasākumiem Zemes stunda (norādot kontaktpersonu, ar kuru sazināties vajadzības gadījumā) e-pastā: zemesstunda@pdf.lv.

Kontaktpersona: Elīna Pekšēna, projekta vadītāja, tel.: 67505640, mob.: 28343418, epeksena@pdf.lv

Datums: 2020. gada 26. februāris