Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Arī šogad Rīgas iela kļūs par Vasaras ielu!

Arī šogad Rīgas iela kļūs par Vasaras ielu!

Lai padarītu Cēsis draudzīgākas gājējiem, riteņbraucējiem un tirgotājiem, arī šogad no 1.jūnija, nedēļas nogalēs Rīgas iela tiek atvērta kā gājēju iela cēsniekiem un pilsētas viesiem.

Pirmo reizi Rīgas ielu tikai gājējiem atvērs sākoties vasarai – 1.jūnijā. Tā būs slēgta motorizēto transportu kustībai katru vasaras nedēļas nogali no sestdienas plkst.15.00 līdz svētdienas plkst.18.00.Ielu pakāpeniski papildinās ar labiekārtojuma elementiem, augiem un pasākumu programmu.

Atkārtoti informējam, ka, lai neveidotos atkārtota tranzīta plūsma caur Cēsu vecpilsētu, no 29.aprīļa spēkā stājušās satiksmes organizācijas izmaiņas.. Vērtējot 2023.gada 1.jūnijā spēkā stājušos satiksmes ierobežojumus, satiksmes plūsmas datus, kā arī Rīgas ielas namīpašnieku un uzņēmēju pārdomas, ieviestas izmaiņas Piebalgas ielas un Vaļņu ielas krustojumā, kur turpmāk atļauts tikai labais pagrieziens Vienības laukuma virzienā. Savukārt, lai atvieglotu vecpilsētas iedzīvotāju un uzņēmēju pārvietošanos, pieņemts lēmums atjaunot labo pagriezienu Rīgas ielas un Gaujas ielas krustojumā.

Aicinām būt saprotošiem, sekot līdzi ceļa norādēm un vecpilsētas teritorijā ievērot ātruma ierobežojumu – 20km/h!

Aktuālo informāciju par Rīgas ielas pasākumu programmu aicinām aplūkot cesis.lv un pasakumi.cesis.lv

Ja radušies jautājumi, sazinies ar uzņēmējdarbības atbalsta speciālisti Sabīni Metālu, rakstot uz e-pastu: sabine.metala@cesunovads.lv, vai zvanot pa tālruni 2572383.

Datums: 2024. gada 22. maijs