Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aptauja par Vidzemes iedzīvotāju pārvietošanās paradumiem

Aptauja par Vidzemes iedzīvotāju pārvietošanās paradumiem

Šobrīd Eiropas Komisijas iniciatīvas (SMARTA-NET*) norises laikā tiek veikta iedzīvotāju pārvietošanās (mobilitātes) paradumu izpēte dažādu Eiropas valstu reģionos. Tādēļ, ja dzīvo Vidzemes reģionā, iesaisties un aizpildi aptaujas anketu!

Ar aptaujas palīdzību tiks noskaidrots, kā cilvēki pārvietojas Vidzemes reģionā un kā šie paradumi ir mainījušies Covid-19 pandēmijas un pēdējo gadu inflācijas ietekmē.

Pateicoties jūsu atbildēm, SMARTA-NET pētnieki varēs sagatavot detalizētu ziņojumu par mobilitātes situāciju Vidzemes reģionā. Aptaujas norisi Vidzemē nodrošina Latvijas Zaļo ceļu asociācija.

Aizpildi anketu līdz 30.aprīlim un piedalies pārsteigumu balvas izlozē, atstājot anketas noslēgumā e-pastu saziņai! Anketas aizpildīšana ~15 minūtes. Spied uz saites ej.uz/vidzemesmobilitātesaptauja

Visas atbildes ir anonīmas un tiks apstrādātas apkopotā veidā.

*SMARTA-NET ir Eiropas Komisijas iniciatīva, kuras mērķis ir veicināt ilgtspējīgus un noturīgus mobilitātes savienojumus starp lauku apvidiem un pilsētu teritorijām, ņemot vērā nepieciešamību atbalstīt ekotūrismu (vairāk: ej.uz/AboutSmartaNet)

Datums: 2024. gada 22. aprīlis