Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Akcijā "5 beziepakojuma soļi" aicina samazināt iepakojumu daudzumu

Akcijā "5 beziepakojuma soļi" aicina samazināt iepakojumu daudzumu

Šī gada novembrī un decembrī iedzīvotāji aicināti iesaistīties iepirkšanās ieradumu maiņas akcijā “5 beziepakojuma soļi”.

Akcijas mērķis ir samazināt iepakojuma izmantošanu Cēsu tirdzniecības vietās un veicināt iepirkšanās ieradumu maiņu - informējot sabiedrību un popularizējot praktisko piemēru. Akciju organizē Koprades māja “Skola6” un biedrība “Zaļā brīvība” ar Cēsu novada pašvaldības atbalstu.

Akcijā “5 beziepakojuma soļi” iesaistīti tirgotāji un citi pakalpojuma sniedzēji, kas piedāvās izmantot pircēju līdzpaņemto iepakojumu. Šobrīd dalību ir pieteikuši  - Straupes piena veikals, beziepakojuma veikals “Ieber.lv”, Cēsu tirgus stends, Vinetas un Allas kārumlāde, Milti & Zīle rokā un Cēsu maize.

Lai piedalītos akcijā, pircējiem piecās nedēļās akcijas vietās būs jāveic vismaz pieci pirkumi. Ikvienam, kas izpildīs akcijas noteikumus, būs iespēja piedalīties loterijā un laimēt balvas. Tāpat beziepakojuma dzīvesveida aktīvisti aicināti dalīties ar savu pirkumu pieredzi un fotogrāfijām. Vairāk informācijas akcijas vietās un mājaslapā: https://www.facebook.com/5.beziepakojuma.soli

Meklē akcijas zīmi, piedalies akcijā un kļūsim draudzīgāki videi un savai pilsētai!

Datums: 2020. gada 26. oktobris