Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aicinām iedzīvotājus balsot par "Cēsnieks 2020" titula ieguvēju

Aicinām iedzīvotājus balsot par "Cēsnieks 2020" titula ieguvēju

Turpinot vairāk nekā 20 gadu tradīciju, akciju sabiedrība “Cēsu alus” un Cēsu novada pašvaldība ik vasaru piešķir apbalvojumu “Cēsnieks”, tādējādi godinot personas, kuras izcili un no sirds veikušas savu darbu, un sniegušas savu ieguldījumu pilsētas attīstībā un kuru veikums pozitīvi ietekmējis Cēsu pilsētas reputāciju. Kopš 1999.gada šis godpilnais nosaukums ir piešķirts 21 personībai, kuru vidū bijuši kultūras, zinātnes, vēstures, sporta un sociālās sfēras pārstāvji.

“Cēsnieks” balvai izvirzītos kandidātus nosaka komisija, kas izvērtē ievērojamākos iepriekšējā gada notikumus un aktivitātes Cēsu pilsētas dzīvē un ikviens cēsnieks vai Latvijas iedzīvotājs, balsojot par komisijas izvirzītajiem kandidātiem, nosaka balvas ieguvēju. 

2020.gada apbalvojuma „Cēsnieks” komisijas sastāvā piedalās Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone, laikraksta “Druva” galvenā redaktore Andra Gaņģe, Cēsu Sporta skolas direktore Rudīte Vanadziņa un Inga Cipe, horeogrāfe un “Cēsnieks 2019” apbalvojuma saņēmēja. 

Apbalvojuma komisijas šogad izvirzītie kandidāti: Aleksandrs Raubiško, uzņēmējs, ZS “Kliģeni” īpašnieks; Natālija Krama, Cēsu Centrālās bibliotēkas direktore; Ģirts Mārtiņsons, Cēsu sporta kompleksa vadītājs, Latvijas U19 volejbola izlases treneris; “Sirdsapziņas ugunskurs” vēstures ekspozīcija un tās izveidotāju komanda. 

Kurš no četriem pretendentiem saņems titulu “Cēsnieks 2020”, tagad atkarīgs no balsotājiem. Laikā no 6.jūlija līdz 14.jūlijam balsot var, izgriežot kuponu no laikraksta “Druva” un iemetot to balsošanas kastītē Cēsu novada pašvaldībā. Aicinām iedzīvotājus aktīvi balsot arī elektroniski – balsošanas vietnē www.cesnieks.lv

Apbalvojums “Cēsnieks 2020” tiks pasniegts Cēsu pilsētas svētku ietvaros, 18.jūlijā.

Papildu informācija:
Agita Kārkliņa
AS Cēsu alus, Komunikāciju vadītāja
agita.karklina@cesualus.lv
Tālr. 67511377; 25955537

Datums: 2020. gada 7. jūlijs