Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aicina pieteikt balvai labdarus, kuri palīdz personām ar invaliditāti

Aicina pieteikt balvai labdarus, kuri palīdz personām ar invaliditāti

Tiesībsargs, sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību "Apeirons" un Latvijas Nacionālo bibliotēku katru gadu rīko  konkursu "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam", kur aicina pieteikt cilvēkus, nevalstiskās organizācijas, kas aizstāv cilvēku ar īpašām vajadzībām tiesības un veicina viņu iekļaušanu sabiedrībā.

Konkursā ir izvirzītas dažādas nominācijas. 

Šogad īpaši aicinām izcelt aktivitātes, kas palīdzējušas cilvēkiem ar invaliditāti  Covid-19 laikā.

Visās nominācijās ir iespējams pieteikt nominantus divās kategorijās: gan kā nevalstiskās organizācijas (biedrības, nodibinājumus), gan kā individuālu sniegumu (individuāla persona, uzņēmums, sociālais uzņēmējs, domubiedru grupa), kuri pēdējā gada laikā veltījuši savu enerģiju tieši cilvēku ar invaliditāti labā. Nominantus var pieteikt ikviens iedzīvotājs, institūcija, pašvaldība, uzņēmums vai organizācija.

Visus līdz 2020.gada 5.oktobrim iesūtītos pieteikumus vērtēs neatkarīga žūrija. Gada balvas saņēmēji publiski tiks paziņoti un apbalvoti 2020.gada 3.decembrī svinīgajā ceremonijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, pēc tam informācija būs pieejama arī Tiesībsarga biroja mājaslapā.

Aicinām ikvienu stāstīt par labajiem darbiem, nosūtot pieteikumus uz e-pasta adresi gadabalva@tiesibsargs.lv.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketas skatāmas zemāk.

Dokumenti

Datums: 2020. gada 10. septembris