Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aicina darbā ekonomistu

Cēsu novada pašvaldība aicina darbā Cēsu novada Centrālās administrācijas Finanšu pārvaldes ekonomistu (darbs uz nenoteiktu laiku sākot ar 01.08.2022.).

Cēsis ir drosmīga pašvaldība ar mērķi kļūt par izcilāko dzīves vietu Latvijā, un apzināmies, ka tā sasniegšanai vajadzīgs augsts servisa un speciālistu profesionalitātes līmenis. Ja spēj un vēlies saskatīt un realizēt iespējas, lai palīdzētu mums augt, tad pievienojies mūsu komandai!

Galvenie amata pienākumi:

  • Sagatavot kompetencē esošās pašvaldības nozares budžeta projektu/ budžeta grozījumus un veikt budžeta izpildes kontroli;
  • Sagatavot nepieciešamo finanšu informāciju lēmumu projektu izstrādei;
  • Piedalīties pašvaldības normatīvo dokumentu izstrādē atbilstoši amata kompetencei;
  • Piedalīties pašvaldības iepirkumu komisijas darba grupā;
  • Sagatavot pašvaldības budžeta analīzes pārskatus un paskaidrojumus par budžeta izpildi noteiktajos termiņos, piedalīties finanšu atskaišu sagatavošanā;
  • Nepārtraukta izglītošanās nozares aktuālajās tendencēs, jaunievedumu ieviešana pašvaldībā.

Prasības pretendentiem / -ēm:

  • Augstākā izglītība finansēs vai ekonomikā;
  • Vēlama pieredze pašvaldības vai valsts pārvaldes iestādē;
  • Prasme orientēties normatīvajos aktos un tos pielietot amata pienākumu pildīšanā;
  • Prasme plānot, organizēt un vadīt savu un citu darbu, patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru, biroja tehniku, pieredze darbā ar elektroniskām datu ievades sistēmām;
  • Spēja strādāt intensīvu darbu komandā un pozitīva attieksme pret jauninājumiem.

Personiskās īpašības:

  • Efektīvas plānošanas prasme, precizitāte un loģiskā domāšana;
  • Pašiniciatīva, atbildība;
  • Labas saskarsmes prasmes.

Mēs piedāvājam:

  • Darba iespējas uz rezultātu vērstā, progresīvā pašvaldībā;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas, attīstot un pilnveidojot prasmes;
  • Veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvos noteiktajam;
  • Attālināta darba iespējas;
  • Stabilu atalgojumu (1400 EUR pirms nodokļu nomaksas).

CV un pieteikuma vēstuli iesniegt klātienē Cēsu novada pašvaldības Cēsu novada Centrālajā administrācijā, Raunas  iela 4, Cēsis, Cēsu novads vai sūtot uz e-pasta adresi vakances@cesis.lv  ar norādi “Ekonomists” līdz 2022. gada 4.jūlijam.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

Informācija par personas datu apstrādi.
Pārzinis personas datu apstrādei ir Cēsu novada pašvaldības iestāde “Cēsu novada centrālā administrācija”, Raunas iela 4, Cēsis, LV-4101, tālrunis 64161800, elektroniskā pasta adrese: dome@cesis.lv.
Personas datu apstrādes nolūks – darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.
Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.cesis.lv sadaļā "privātuma politika".

Datums: 2022. gada 17. jūnijs