Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Ziemassvētku balle

Ziemassvētku balle
Pirmdien, 25.decembrī, plkst.21.00 CATA Kultūras namā notiks lielā Ziemassvētku Balle. Aicināti un gaidīti cēsnieki un Cēsu viesi!
Pirmdien, 25.decembrī, plkst.21.00 CATA Kultūras namā notiks lielā Ziemassvētku Balle. Aicināti un gaidīti cēsnieki un Cēsu viesi!

Kad aiz loga sniega pārslas pārvērš Cēsu ielas baltās piena upēs un Ziemassvētku krāšņās virtenes priecē mūsu sirdis, kad cilvēka dvēsele vēlas dziedāt, un kājas lustīgi dejā lēkt, sekojot sniegā atstātajiem pēdu nospiedumiem, visi dodas uz grandiozo "Ziemassvētku Balli" Cēsīs.

Lieliskus dejas ritmus nodrošinās šlāgermūzikas grupa "Laimīgā stunda”.

Ikviens varēs baudīt izsmalcinātas muzikālas dāvanas, ko sirds ilgi atcerēsies. Balli ieskandinās teātra un kino aktrise, leģendārās grupas "Menuets" soliste Inese Pabērza, kas dāvās viesiem jaunas muzikālas melodijas un aicinās uz kopīgu sadziedāšanos, izdziedot jau zināmas un iemīļotas dziesmas no mākslinieces repertuāra.

Turpinājumā būs patīkama atkal redzēšanās ar savulaik tik populāro ansambļu "Tip Top" un Adriana Kukuvasa grupas "Proventus" solisti, lielisko dziedātāju Antru Ozolu. Viņa balles viesiem dāvās skaistākās 80. un 90.gadu latviešu dziesmas no saviem zelta mūzikas arhīviem. Savukārt saksofona spēles cienītāji varēs baudīt šarmantā mūziķa un saksofonista Māra Trankaļa Ziemassvētku melodiju sniegputeni.

Visas balles gaitā notiks gan konkursi, gan atrakcijas. Būs svinīga laimes liešana un nākotnes zīlēšana. Apmeklētāju ērtībai darbosies bārs.

Uzbursim kopā skaistāko Ziemassvētku balli Vidzemē!

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties "Biļešu Serviss" un "Circle K" kasēs.
AS CATA ar atlaižu kuponu biļetes iegādei.
Datums: 2017. gada 23. novembris